فیلم و موزیک

فراگمان قسمت 137 سریال سیب ممنوعه ؛ Yasak Elma با زیرنویس فارسی

برای تماشای پیش نمایش قسمت جدید سریال سیب ممنوعه با ما همراه باشید. Fragman قسمت 137 سریال سیب ممنوعه. در انتهای مقاله پیوست شده است.

فصل پنجم سریال ترکی «سیب ممنوعه» چندی پیش از شبکه فاکس پخش شد. این سریال که در سال 2018 اکران می شود، ساختاری روایی پر از خیانت و تنش خانوادگی دارد. از آن زمان، سیب ممنوعه در کانون توجه قرار گرفته است.

فصل پنجم سریال سیب ممنوعه به کارگردانی Ajay Ardak Koço‌lu ساخته شده است. موضوع پر از شورش است، اما هنوز صحنه های طنز این سریال وجود دارد، بین مخاطبان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. در ادامه مقاله می توانید به لینک مراجعه کنید دانلود 137 قسمت از سریال سیب ممنوعه دسترسی داشتن. این یک پیش نمایش است سریال ترکی سیب ممنوعه قسمت 137 اتفاقات قسمت جدید را خواهید دید و با خبر خواهید شد.

فیلمنامه سیب ممنوعه به گونه ای است که لحظه به لحظه تغییر می کند و پیش بینی آن دشوار است. وداع با تصویر شاهیکا با بازی نسرین جوادزاده در فصل گذشته تماشاگران را شوکه کرد. و در این فصل تماشاگران شوکه خواهند شد. تجسم سیب ممنوعه قسمت 137 زیرنویس فارسی در انتهای مقاله پیوست شده است.

Fragman قسمت 137 سریال سیب ممنوعه.

Yasak Elma با زیرنویس فارسی

Fragman قسمت 137 سریال سیب ممنوعه.
دانلود سریال Fragman قسمت 137 سیب ممنوعه تیزر قسمت 137 سیب ممنوعه Fragman قسمت 137 سیب ممنوعه

زینب و یلدیز دو خواهری هستند که همدیگر را خیلی دوست دارند. اما رویاهای آنها بسیار متفاوت است. یلدیز و زینب در یک خانه اجاره ای زندگی می کنند. وضعیت مالی خوبی ندارند و هر دو سرشان شلوغ است. زینب دختر خردمندی است. اما یلدیز دختری است هوادار و مغرور که ایده اش این است که با پیدا کردن یک شوهر پولدار پولدار شود.


علاوه بر دسترسی به Fragman قسمت 137 سریال سیب ممنوعه می توانید مطالب زیر را نیز مشاهده کنید:


به عنوان خدمتکار در خانه از مهمانان مراقبت می کند. پس از رفتن مهمانان، آندر با او صحبت می کند و از یلدیز می خواهد که به همسرش نزدیک شود، یلدیز از این پیشنهاد شگفت زده می شود. اندر می خواهد شوهر و اموالش را تصاحب کند و با نقشه خیانت شوهرش از او جدا شود. آندر سومین همسر هالیت است.


بیشتر بخوانید:


وقتی این اتفاق در زندگی یلدیز افتاد، شرکتی که زینب در آن کار می کرد توسط مخالفان تاشدمیر خریداری شد. زینب در شرکتی کار می کند که سه ماه است حقوق نگرفته و شرایط شرکت متشنج است.

سیب ممنوعه قسمت 121 زیرنویس فارسی سریال ترکی سیب ممنوعه قسمت 121
سیب ممنوعه قسمت 137 زیرنویس فارسی سریال ترکی سیب ممنوعه قسمت 137 Fragman سیب ممنوعه قسمت 137

در برابر یک کارگر بسیار مغرور، راضی و ثروتمند. مدیر جدید از شر همه شاهزادگان سابق از جمله زینب خلاص می شود و او را اخراج می کند. اما برای یک پروژه ناتمام دوباره او را استخدام می کند. لینک دانلود تیزر قسمت 137 سیب ممنوعه پیوست در انتهای مقاله با ما همراه باشید.

درگیری های مخالفان و زینب به مرور زمان تعاملی می شود. اما چیزی که زینب نمی داند ارتباط مخالفان و حلیت است. او شریک و برادر همسر دوم هالیت است. تصمیمی که یلدیز می گیرد نه تنها زندگی خودش، بلکه زندگی زینب را نیز تحت تأثیر قرار می دهد. اما برای زینب پول همه چیز است و به همه احترام می گذارد.


علاوه بر دسترسی به Fragman قسمت 137 سریال سیب ممنوعه می توانید مطالب زیر را نیز مشاهده کنید:


او برای ملاقات با هالیت به مهمانی می رود. به این ترتیب او وارد یک بازی بسیار شوم می شود. او برای حلیت یک نوشیدنی سرو می کند. هالیت که حسی است با او به گرمی رفتار می کند. آندر و هالیت در یک مهمانی رفتار صمیمانه ای دارند تا کسی متوجه بی نظمی آنها نشود.

همه به این زوج حسادت می کنند. اندر تصور می کند که مچ هالیت و یلدیز را می گیرد و ثروت هالیت را در جیب خود می گذارد. زینب از طرف دیگر مشکلات مالی دارد اما نمی تواند به مخالفان بگوید.

دانلود فیلم Fragman قسمت 121 سیب ممنوعه تیزر قسمت 121 سیب ممنوعه
دانلود سریال Fragman قسمت 137 سیب ممنوعه, تیزر قسمت 137 سیب ممنوعه, دانلود قسمت Fragman قسمت 137 سیب ممنوعه

مخالفان به طور تصادفی گفتگوی او را با دوستش قطع می کنند. پس بدون نام بردن زینب به او کمک می کند. هالیت و یلدیز در همین حین به هم نزدیکتر شدند. لینک دانلود فراگمان قسمت 137 سریال سیب ممنوعه در انتهای مطلب آمده است; با ما همراه باشید.

یلدیز سعی می کند آندر را دور بزند و با خود هالیت ارتباط برقرار می کند. بنابراین دسترسی به ثروت او. یلدیز در فقر به اوج خود رسید و پس از ازدواج با هالیت ثروتمند شد. او هر روز نقشه جدیدی برای به دست آوردن ثروت شوهرش هالیت طراحی می کند.


علاوه بر دسترسی به Fragman قسمت 137 سریال سیب ممنوعه می توانید مطالب زیر را نیز مشاهده کنید:


برای خواهرش زینب خانه می خرد و اجاره می دهد. مردی ثروتمند در ترکیه زینب را گروگان گرفته و قصد ازدواج با او را دارد. روز عروسی زینب از طریق یکی از دوستانش متوجه شد که علیان در هواپیما بوده و سقوط کرده است.

سیب ممنوعه قسمت 121 زیرنویس فارسی سریال ترکی سیب ممنوعه قسمت 121
سیب ممنوعه قسمت 137 زیرنویس فارسی سریال ترکی سیب ممنوعه قسمت 137

به خاطر عشقی که به دشمن دارد با لباس عروس از مراسم عروسی خود فرار می کند و به جایی می رسد که به او گفته می شود. اما در نهایت متوجه می شود که دشمن زنده است. در آغوش می گیرند و در نهایت ازدواج می کنند.


علاوه بر دسترسی به Fragman قسمت 137 سریال سیب ممنوعه می توانید مطالب زیر را نیز مشاهده کنید:


وقتی یلدیز روزهایی را به یاد می آورد که فقیر بود و مجبور بود برای یک لقمه نان در یک رستوران کار کند، تصمیم گرفت تمام ثروت هالیت آرگون، ترک ثروتمند را جمع کند. ریچ هالیت و هیز تمام دارایی خود را یک شبه از دست می دهند و تبدیل به اسباب بازی یلدیز می شوند. در ادامه مطلب فراگمان قسمت 137 سریال سیب ممنوعه با ما همراه باشید.

اما وقتی متوجه مشکلات می شود از طریق برادرش از آن جلوگیری می کند. او هالیت را متقاعد می کند تا حساب های یلدیز را مسدود کند. یلدیز می رود و می رود. اندر از این فرصت برای ازدواج مجدد با هالیت استفاده می کند. بدون اینکه بدانند هالیت و شاهیکا با هم رابطه دارند.


بیشتر بخوانید:


شاهیکا از کمبود زنان استفاده کرد و سعی کرد به این پیرمرد ثروتمند نزدیک شود. وقتی دوباره او را ببینید بدون کلاه می ماند و به همراه برادرش جانر تصمیم شوم دیگری برای به دست آوردن ثروت هالیت می گیرد. پس از یلدیز یلماز، اکنون قصد دارد شاهیکا را سرنگون کند.

Fragman The Forbidden Apple قسمت 121 دانلود قسمت 121 سریال سیب ممنوعه تیزر قسمت 121 سیب ممنوعه
سیب ممنوعه قسمت 137 دانلود قسمت 137 سیب ممنوعه تیزر قسمت 137 سیب ممنوعه

آندر که قادر به تماس با هالیت نیست، به دنبال جزئیات زندگی شاهیکا است تا او را نسبت به هالیت بد جلوه دهد. تحقیقات کامل نشان می دهد که شاهیکا شوهر سابق خود را کشته است. پسر شوهر سابق شاهیکا تمام حقیقت را می گوید.

او به سرعت به شرکت هالیت آرگون برمی گردد و پسر خوانده شاهیکا را صدا می زند که به هالیت حقیقت را می گوید. اما پسر بر اثر سکته قبلی فوت کرد. معلوم می شود که هالیت حرفه آندر را قبول ندارد. آندر به دنبال شواهد بیشتری برای اثبات نظر خود است.


علاوه بر دسترسی به Fragman قسمت 137 سریال سیب ممنوعه می توانید مطالب زیر را نیز مشاهده کنید:


هالیت آرگون پس از سال ها تجمل گرایی به سن پیری می رسد و آخرین روزهای زندگی خود را سپری می کند. یک روز صبح، در حالی که منتظر اتوبوس برای رفتن به دکتر هستید، یلدیز، همسر سابقش را می بینید که در ماشینی پیشرفته پارک کرده و هالیت را طراوت می بخشد.

سریال ممنوعه اپل
برنامه های ممنوعه قسمت 137 فراگمن اول، برنامه های ممنوعه قسمت 137 فراگمن دوم، برنامه های ممنوعه قسمت 137 فراگمن، قسمت 137

اندر، یلدیز و شاهیکا، هر چند اکراه داشته باشند، در نهایت به هم می رسند. هر کدام از آنها باید در مسیری که طی می کرد تغییراتی ایجاد می کرد. که خیلی دادند. در فصل 5 سریال «سیب ممنوعه» ادامه این داستان پر از شورش را خواهید دید. به گزیده ای از سیب ممنوعه قسمت 137 در انتهای مقاله دسترسی خواهید داشت.


علاوه بر دسترسی به Fragman قسمت 137 سریال سیب ممنوعه می توانید مطالب زیر را نیز مشاهده کنید:


عوامل سریال ممنوعه اپل

سریال ممنوعه اپل
Fragman Forbidden Apple Episode 137, دانلود قسمت 137 سریال سیب ممنوعه
 • نام ترکی: یاساک الما
 • در نقش: ادا اجه، اجه دیزدار
 • زمان بازی است: 21:30 سریال ترکی سیب ممنوعه قسمت 137
 • کارگردان: اجه اردک کوچ‌ اوغلو
 • ژانر. دسته: درام، عاشقانه، سیب ممنوعه، قسمت 137، زیرنویس فارسی
 • نویسندگان: ملیس گولک، زینب گور
 • محصول دولتی: بوقلمون
 • زبان اصلی: ترکی
 • پخش از: Foxtv دانلود قسمت 137 سریال ممنوعه سیب
 • تعداد فصول: 5 فصل
 • محصول سال: 2018 تا 2021، Fragman، قسمت 137 سریال سیب ممنوعه

بیشتر بخوانید:

سریال ممنوعه اپل
Faragman I Episode 137 Forbidden Apple Series, Fragman II Episode 137 Forbidden Apple Series

دانلود آهنگ Fragman قسمت 137 سیب ممنوعه

قسمت اول قسمت 137 سریال سیب ممنوعه

فراگمان دوم قسمت 137 سریال سیب ممنوعه.

از شرکت شما تا انتهای مقاله Fragman قسمت 137 سریال سیب ممنوعه. ممنون از زیرنویس فارسی. در این مطلب قسمت اول از قسمت 137 سریال سیب ممنوعه و قسمت دوم قسمت 137 سریال سیب ممنوعه را آماده کرده ایم. می توانید با تماس با کانال تلگرام مجله خبری آرادفایل خود را دانلود کنید.

فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل اشتراک در. به این ترتیب علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظر خود در مورد مقالات، می توانید نظرات و مطالب خود را در فیگارو منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید میهمان نویسی کلیک.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا