فیلم و موزیک

فراگمان سریال قضاوت قسمت 33 ؛ تریلر Yargi با زیرنویس فارسی

برای تماشای پیش نمایش قسمت جدید یارگی با ما همراه باشید. سریال Fragman Jugment، قسمت 33 با زیرنویس فارسی در انتهای مطلب پیوست شده است.

سریال های ترکی قضاوت عاشقانه، دراماتیک و جنایی دارند. این سریال داستان دادستان ایلگاز و وکیل جیلین و تقاطع آنها را روایت می کند. این دو با هم ملاقات می کنند تا یک جنایت را بررسی کنند.

ایلگاز از جیلین می خواهد که نماینده برادرش باشد. برای یافتن قاتل مجبور به هماهنگی و همکاری می شوند. این همکاری نقطه عطفی در زندگی آنها شد. به دانلود قسمت 33 سریال جمله و آنچه در قسمت جدید خواهید دید در مطلب جدید با ما همراه باشید.

سریال Fragman Jugment، قسمت 33

تریلر یارگی با زیرنویس فارسی

سریال Fragman Jugment، قسمت 33
دانلود سریال فرگمان قسمت 33 قضاوت

پینار دنیز و کان اورگنجی گوغلو که هر دو هستند سریال عشق 101محصول نتفلیکس آنها همچنین شریک بودند، این بار در سریال دادگاه. شخصیت جیلین را پینار بازی می کند و شخصیت ایلگاز را کان. علی بیلگین با همکاری ایاپیم سازنده سریال عشق 101 و گودال سریالشما این سریال را برای شبکه کانال دی تهیه کرده اید.


بیشتر بخوانید:


مهمت یلماز آک، که نقش یک دادستان دیگر را بازی می کند، قبلا هم در سریال گودال و هم در سریال گودال ظاهر شده است سریال نتفلیکس فاطمه نقش بازی کرده بود. هر سه شخصیت او با یکدیگر تفاوت زیادی دارند و او در آنها مهارت دارد.

دادگاه سریال فراگمن
سریال ترکی دادگاه قسمت 33 Fragman قسمت 33 جمله

جمله قسمت 33 با زیرنویس فارسی در اینجا داستان تعقیب قاتل اینجی است. انجی خواهر جیلین است که قاتل او هنوز مشخص نیست. او در اصل مظنون اصلی برادر ایلگاز بود، اما جیلین احساس کرد که تقصیر او نیست.


بیشتر بخوانید:


بنابراین او وکیل او شد. که در تیزر قسمت 33 جمله می توانید بخشی از قسمت بعدی را تماشا کنید. برای تماشای تجسم دادگاه ترکیه سری 33 تا پایان مقاله با ما همراه باشید. لینک دانلود فراگمان قسمت 33 قضاوت پس از ارائه عوامل سریال پیوست شد.

عوامل سریال

دادگاه سریال فراگمن
دانلود قسمت 33 سریال جمله
 • نام ترکی: یارگی
 • در نقش: کان اورگانجی اوغلو، پینار دنیز، حسین آونی دانیل، آوار پولات، مهمت یلماز آک
 • کارگردان: علی بیلگین
 • نویسنده: مجله خبری آراد ارگنکون
 • زبان: ترکی
 • ژانر. دسته: درام، جنایی
 • محصول: بوقلمون
 • تولید سال: 2021
 • روز صدا و سیما: یکشنبه‌ها
 • زمان بازی است: ساعت 21:30
 • شبکه: کانال D
 • شرکت تشکیلح: ایایی
دادگاه سریال فراگمن
حکم Fragman قسمت 33، تیزر قسمت 33 حکم

قسمتی از سریال ترکی:

دادگاه سریال فراگمن
جمله قسمت 33 با زیرنویس فارسی

دانلود سریال فرگمان قسمت 33 قضاوت

Faragman I قسمت 33 سری قضاوت

Faragman II قسمت 33 سری قضاوت

از شرکت شما تا انتهای مقاله سریال Fragman Jugment، قسمت 33 ممنون از زیرنویس فارسی. در این مطلب قسمت اول قسمت 33 سریال قضاوت و قسمت دوم قسمت 33 سریال قضاوت را آماده کرده ایم. می توانید با تماس با کانال تلگرام مجله خبری آرادفایل خود را دانلود کنید.

فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل اشتراک در. به این ترتیب علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظر خود در مورد مقالات، می توانید نظرات و مطالب خود را در فیگارو منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید میهمان نویسی کلیک.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا