فیلم و موزیک

فراگمان سریال بی صداقت قسمت 60 (آخر) ؛ تریلر Sadakatsiz با زیرنویس فارسی

برای تماشای پیش نمایش قسمت جدید Sadakatsiz با ما همراه باشید. سریال Fragman بی صداقت قسمت 60 با زیرنویس فارسی در انتهای مطلب پیوست شده است.

آسیا یک پزشک موفق است و با همسر و پسرش زندگی کاملی دارد. اما پس از پیدا کردن موهای بلوند روی کت شوهرش، همه چیز تغییر می کند و او متوجه رابطه خارج از ازدواج شوهرش می شود. به دانلود 60 قسمت سریال برای بی صداقتی و پیش نمایش این قسمت را با ما تماشا کنید.

سریال Fragman بی صداقت قسمت 60

تریلر Sadakaziz با زیرنویس فارسی

سریال Fragman بی صداقت قسمت 60
دانلود سریال فراگمن قسمت 60 بی وفا تیزر قسمت 60 بی وفایی قسمت 60 بی وفا قسمت 60

جانسو دره در نقش دکتر آسیا در کنار همسرش ولکان زندگی بسیار خوب و شادی دارد. حاصل ازدواج آنها پسری به نام علی است. دکتر آسیا یک روز همسرش را به دنیا می آورد. اما متوجه موهای بلوند روی لباس ولکان می شود. برای دانلود پیش نمایش صداقت قسمت 60 زیرنویس فارسیبچسب، با ما باش


بیشتر بخوانید:


آسیا بعد از آن دیگر نمی تواند به شوهرش اعتماد کند و مدام شک می کند. تا اینکه یک روز متوجه رابطه ولکان با دختری به نام درین می شود. این دختر یکی از ثروتمندترین دختران شهر است. او اهل ولکان است، باردار است. بارگذاری تیزر قسمت 60 بی صداقتی با من باش.

قطعه سریال ناصادق
سریال ترکی بی صداقتی قسمت 60 گزیده ای از قسمت 60 بی صداقتی دانلود قسمت 60 سریال بی صداقتی

بارداری بهانه ای است برای جدا نکردن آنها! آسیا پس از این اتفاق سختی های زیادی را پشت سر می گذارد و زندگی اش به روال عادی باز نمی گردد. دارن طلاق میگیرن پس از طلاق، ولکان مجبور شد با او ازدواج کند زیرا او باردار بود. اما پس از مدتی متوجه می شود که عشق او به آسیا هنوز وجود دارد.


بیشتر بخوانید:


سریال ترکی دروغ قسمت 60 ماجراهای قسمت قبلی در زیر نشان داده شده است. Dishonesty یک مجموعه تلویزیونی درام و روانشناختی ترکیه ای است که محبوبیت زیادی پیدا کرده است. بارکای پس از ایفای نقش ماهسون اخراج شد گودال سریال، به جمع بازیگران سریال بی شرف اضافه شد. با ما بمان.

عوامل سریال

قطعه سریال ناصادق
Faragman I Episode 60 Unfaithful, Faragman II Episode 60, Serial Be Honesty, زیرنویس فارسی قسمت 60 Unfaithful
 • نام ترکی: سادکاتسیز
 • در نقش: جانسو دره، بارکای آتچ، ملیسا سزان، ژانر چیندوروک، اوزگه اوزدار
 • کارگرداننسل های یشیل یورت
 • نویسنده: مروا گیرگین
 • زبان: ترکی
 • ژانر. دسته: درام، معما
 • محصول: بوقلمون
 • تولید سال: 2021
 • روز صدا و سیما: چهارشنبه ها
 • زمان بازی است: ساعت 21:30
 • شبکه: کانال D
قطعه سریال ناصادق
سریال ترکی بی صداقتی قسمت 60 قسمت 60 بی صداقتی دانلود قسمت 60 بی صداقتی قسمت 60 سریال بی صداقتی قسمت 60

قسمتی از سریال ترکی:

قطعه سریال ناصادق
دانلود تیزر قسمت 60 بی وفایی Faragman قسمت 60 Unfaithful زیرنویس فارسی قسمت 60 Unfaithful

دانلود سریال فراگمان قسمت 60 بی وفا

قسمت اول 60 سری بی صداقتی

قسمت دوم قسمت 60 بی صداقتی

از شرکت شما تا انتهای مقاله سریال Fragman بی صداقت قسمت 60 ممنون از زیرنویس فارسی. در این مطلب قسمت اول از قسمت 60 سریال در مورد عدم صداقت و قسمت دوم از قسمت 60 سریال در مورد عدم صداقت را برای شما آماده کرده ایم. می توانید با تماس با کانال تلگرام مجله خبری آرادفایل خود را دانلود کنید.

فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل اشتراک در. به این ترتیب علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظر خود در مورد مقالات، می توانید نظرات و مطالب خود را در فیگارو منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید میهمان نویسی کلیک.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا