فیلم و موزیک

فراگمان سریال بی صداقت قسمت 57 ؛ تریلر Sadakatsiz با زیرنویس فارسی

برای تماشای پیش نمایش قسمت جدید Sadakatsiz با ما همراه باشید. قسمت 57 سریال غیر صادقانه با زیرنویس فارسی در انتهای مطلب پیوست شده است.

آسیا یک پزشک موفق است و با همسر و پسرش زندگی کاملی دارد. اما پس از پیدا کردن موهای بلوند روی کت شوهرش، همه چیز تغییر می کند و او متوجه رابطه خارج از ازدواج شوهرش می شود. به دانلود 57 قسمت از سریال برای بی صداقتی و پیش نمایش این قسمت را با ما تماشا کنید.

قسمت 57 سریال غیر صادقانه

تریلر Sadakaziz با زیرنویس فارسی

قسمت 57 سریال غیر صادقانه
دانلود سریال فراگمن قسمت 57 بی وفا تیزر قسمت 57 بی وفایی سریال فرگمن بی وفا قسمت 57

جانسو دره در نقش دکتر آسیا با همسرش ولکان زندگی بسیار خوب و شادی دارد. حاصل ازدواج آنها پسری به نام علی است. دکتر آسیا یک روز همسرش را به دنیا می آورد. اما متوجه موهای بلوند روی لباس ولکان می شود. برای دانلود پیش نمایش صداقت قسمت 57 زیرنویس فارسیبچسب، با ما باش


بیشتر بخوانید:


آسیا بعد از آن دیگر نمی تواند به شوهرش اعتماد کند و مدام شک می کند. تا اینکه یک روز متوجه رابطه ولکان با دختری به نام درین می شود. این دختر یکی از ثروتمندترین دختران شهر است. او اهل ولکان است، باردار است. بارگذاری تیزر قسمت 57 بی صداقتی با من باش.

قطعه سریال ناصادق
سریال ترکی Dishonesty قسمت 57, Fragman قسمت 57 Dishonesty, دانلود قسمت 57 سریال Dishonesty

بارداری بهانه ای است برای جدا نکردن آنها! آسیا بعد از این اتفاق سختی های زیادی را پشت سر می گذارد و زندگی اش به روال عادی باز نمی گردد. دارن طلاق میگیرن پس از طلاق، ولکان مجبور شد با او ازدواج کند زیرا او باردار بود. اما پس از مدتی متوجه می شود که عشق او به آسیا هنوز وجود دارد.


بیشتر بخوانید:


سریال ترکی بی صداقتی قسمت 57 ماجراهای قسمت قبلی در زیر نشان داده شده است. Dishonesty یک مجموعه تلویزیونی درام و روانشناختی ترکیه ای است که محبوبیت زیادی پیدا کرده است. بارکای پس از ایفای نقش ماهسون اخراج شد گودال سریال، به جمع بازیگران سریال بی شرف اضافه شد. با ما بمان.

عوامل سریال

قطعه سریال ناصادق
Faragman Aval Episode 57 Unfaithful, Faragman II Episode 57 Unfaithful, زیرنویس فارسی سریال Unfaithfulness قسمت 57
 • نام ترکی: سادکاتسیز
 • در نقش: جانسو دره، بارکای آتچ، ملیسا سزان، ژانر چیندوروک، اوزگه اوزدار
 • کارگرداننسل های یشیل یورت
 • نویسنده: مروا گیرگین
 • زبان: ترکی
 • ژانر. دسته: درام، معما
 • محصول: بوقلمون
 • تولید سال: 2021
 • روز صدا و سیما: چهارشنبه ها
 • زمان بازی است: ساعت 21:30
 • شبکه: کانال D
قطعه سریال ناصادق
سریال ترکی بی صداقتی قسمت 57, Fragman قسمت 57 بی صداقتی, دانلود قسمت 57 سریال بی صداقتی, قسمتی از سریال بی صداقتی قسمت 57

قسمتی از سریال ترکی:

قطعه سریال ناصادق
دانلود تیزر قسمت 57 بی وفا Faragman قسمت 57 بی وفا زیرنویس فارسی قسمت 57 Unfaithful

دانلود سریال بی احترامی قسمت 57 فراگمان

قسمت اول قسمت 57 سریال سرکش

قسمت دوم قسمت 57 سریال بی شرف

از شرکت شما تا انتهای مقاله قسمت 57 سریال غیر صادقانه ممنون از زیرنویس فارسی. در این مطلب قسمت اول از قسمت 57 سریال در مورد بی صداقتی و قسمت دوم از قسمت 57 سریال در مورد عدم صداقت را برای شما آماده کرده ایم. می توانید با تماس با کانال تلگرام مجله خبری آرادفایل خود را دانلود کنید.

فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل اشتراک در. به این ترتیب علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظر خود در مورد مقالات، می توانید نظرات و مطالب خود را در فیگارو منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید میهمان نویسی کلیک.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا