فیلم و موزیک

فراگمان سریال آپارتمان بی گناهان قسمت 67 با زیرنویس فارسی

برای تماشای پیش نمایش قسمت جدید معصوملار آپارتمانی با ما همراه باشید. سریال بیگناهان فراگمن، قسمت 67 در انتهای مقاله پیوست شده است.

سریال آپارتمان بی گناهان یکی از پرطرفدارترین سریال هاست. این سریال در ژانر درام و عاشقانه با تحقیقات روانشناسی می باشد. اگر از طرفداران سریال های ترکی هستید این سریال را از دست ندهید; چرا که این مجموعه روایت دیگری از درد برخی خانواده ها دارد.

به تماشای سریال بیگناهان فراگمن، قسمت 67 تا پایان مقاله با ما همراه باشید. در زیر می توانید برخی از مقالات سایت مجله خبری آرادرا مشاهده کنید:

سریال بیگناهان فراگمن، قسمت 67

با زیرنویس فارسی

سریال بیگناهان فراگمن، قسمت 67
فرگمن قسمت 67 سریال آپارتمان بی گناه ، دانلود قسمت 67 Fragman قسمت 67 آپارتمان معصوم ، Fragman Innocent Apartment قسمت 67

در یک تصادف، انجی با خان آشنا می شود و زمانی که خان مجروح می شود، او را تا بیمارستان همراهی می کند. آنها در یک نگاه عاشق می شوند. خان می ترسد عاشق اینجی شود. او از وضعیت تأهل خود خجالت می کشد.

خواهر بزرگترش صفیه شیدایی شدید دارد. او هیچ کس را به خانه راه نمی دهد، نمی تواند خانه را ترک کند و مجبور است هر محصول و غذا را چهار بار صابون بزند. برای دسترسی به لینک دانلود فرگمن قسمت 67 از سریال آپارتمانی برای بی گناهان تا پایان مقاله با ما همراه باشید.


بیشتر بخوانید:


گلبن شب ادراری دارد، حساس و رویایی است. اما او قلبی مانند طلا دارد. همه این ارواح به دلیل مشکلات روحی مادرشان به آنها منتقل شد. متأسفانه مانند هر بیمار دیگری از مراجعه به پزشک و درمان خودداری می کنند. و من فکر می کنم فقط دیوانه ها به روانشناس مراجعه می کنند. در ادامه مطلب فراگمن سریال آپارتمان بی گناهان 67 قسمتی با ما همراه باشید.

آپارتمان سریال Fragman برای بی گناهان
Fragman Innocents Apartment با زیرنویس فارسی 67, Fragman 67 Innocents Apartments زیرنویس فارسی, دانلود قسمت 67 Fragman Innocents Apartment

نریمان به دلیل محدودیت هایی که خواهرش اعمال می کند از همکلاسی هایش عقب می ماند. تفریح ​​نمی کند، بیرون غذا نمی خورد و زمانی که استرس دارد دستش را می گیرد. برای دسترسی به لینک دانلود Faragman 67 Innocent Apartments فارسی مجموعه مجله خبری آرادرا دنبال کنید، لینک در انتهای مطلب قرار دارد.


بیشتر بخوانید:


راستی، خانه جدیدی که اینگه اجاره کرده، یکی از آپارتمان های خان و خانواده اش است. صفیه با آمدن آنها مخالفت می کند، اما خان آنها را متقاعد می کند که به دلیل علاقه اش به اینجی بمانند.

گلبن هم به خاطر وسواس خواهرش نمی تواند ملحفه های کثیفش را بشوید و دور بریزد. زیرا به قول صفیه این اسراف است. در ادامه مقاله فراگمن از سریال آپارتمان بیگناهان در 67 قسمت با ما همراه باشید.

آپارتمان سریال Fragman برای بی گناهان
سریال آپارتمان بی گناه Fergman قسمت 67, دانلود قسمت 67 Fragman Innocent Apartment, سریال Fragman Innocent Apartment با زیرنویس فارسی 67

او امیدوار است روزی آنها را بشوید. به همین دلیل تمامی برگه ها را در یکی از واحدهای مسکونی نگهداری می کند. برای دانلود قسمت از سریال آپارتمان معصومین قسمت 67 تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

همه در ساختمان از بو شکایت دارند. اما آنها بهانه های مختلفی پیدا می کنند. انجی و خانواده اش بهای زیادی برای این عشق خواهند پرداخت. در فصل دوم این سریال ماجراهای جدیدی برای این خانواده رخ می دهد. گلبن برای ازدواج با اسد نزد روانشناس می رود. اما آیا این بار کار خواهد کرد؟

عوامل سریال آپارتمان های بی گناه

آپارتمان سریال Fragman برای بی گناهان
Fragman Innocents Apartments با زیرنویس فارسی 67, Fragman 67 Innocents Apartments با زیرنویس فارسی, Fragman 67 Innocents Apartments با زیرنویس فارسی
  • کارگردان: عااری لوستوالی
  • در نقش: مروا دیزدار، ازگی مولا، بیرکان سوکللو
  • محصول: 2021
  • تعداد فصول: 2
  • نویسنده: گلسرن بوداجی اوغلو
  • ژانر. دسته: درام، عاشقانه، خانوادگی و اجتماعی
  • کشور: بوقلمون

بیشتر بخوانید:

لینک تماشای قسمت سریال آپارتمان معصومین با زیرنویس فارسی 67

دانلود قسمت 67 فراگمان آپارتمان های بی گناه

از شرکت شما تا انتهای مقالهسریال بیگناهان فراگمن، قسمت 67 ممنون از زیرنویس فارسی. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل اشتراک در. به این ترتیب علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظر خود در مورد مقالات، می توانید نظرات و مطالب خود را در فیگارو منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید میهمان نویسی کلیک.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا