فیلم و موزیک

فراخوان بازیگری کیانوش عیاری ؛ کیانوش عیاری فیلم جدیدش را می‌سازد

به کارگردانی کیانوش عیاری او پس از 6 سال دوری از سینما برای فیلم جدیدش به بازیگری زنگ زد. کیانوش عیاری فیلم جدید خود به نام «راکر» را فیلمبرداری می کند.

کیانوش عیاری پس از 6 سال دوری از سینما برای فیلم جدیدش دعوت به بازیگری کرد. اخبار را ادامه دهید فیلم جدید کیانوش عیاری با مجله خبری آرادهمراه باشید.

به کارگردانی کیانوش عیاری

حرفه بازیگری کیانوش عیاری

به کارگردانی کیانوش عیاری
فیلم راک، تماس بازیگری کیانوش عیاری، تماس بازیگری کیانوش عیاری

فراخوان بازیگری کیانوش عیاری

کیانوش عیاری که آخرین فیلمش به نام دیوان از سال 1394 توقیف شده است، قصد دارد فیلم جدیدی به نام راکر به تهیه کنندگی رضا رخشان بسازد.

فیلمبرداری این فیلم که در مرحله پیش تولید قرار دارد به احتمال زیاد به زودی آغاز خواهد شد و در همین راستا گروه سازنده «راکر» فراخوانی از بازیگران سینما و تئاتر و دانش آموزان 15 تا 40 ساله صادر کرده است. عکس بگیرید و یک ویدیوی کوتاه ارسال کنید.

به کارگردانی کیانوش عیاری
تماس بازیگری کیانوش عیاری، تماس بازیگری کیانوش عیاری، فیلم جدید کیانوش عیاری

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله به کارگردانی کیانوش عیاری ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا