فیلم و موزیک

فاش شدن ۴۰ دقیقه از گیم پلی بازی Diablo 4

به تازگی ویدیوی 40 دقیقه ای از Diablo 4 در اینترنت منتشر شده است.

دیروز شاهد لو رفتن و ویدیوهای مختلفی از بازی مورد انتظار GTA VI بودیم. از سوی دیگر ایول جیسون او که به عنوان یک خبرنگار محترم در این زمینه شناخته می شود، تأیید کرد که مطالب منتشر شده با اطلاعات قبلی او در مورد این موضوع مطابقت دارد. حالا در جدیدترین اخبار بازی، درست مثل اتفاقی که برای نسخه ششم بازی GTA افتاد، ظاهرا بیش از 40 دقیقه از گیم پلی نسخه بتای Diablo 4 بازی به صورت آنلاین به بیرون درز کرده است. این اتفاق برای دومین بار در 24 ساعت گذشته رخ داده است و بخش هایی از دو بازی مورد انتظار فاش شده است.

این مورد مشاهده شد و سپس توسط یک حساب Reddit به نام iV1rus0 به اشتراک گذاشته شد. ویدئوی منتشر شده شامل دو قسمت 5 دقیقه ای و 38 دقیقه ای می باشد. با این حال، هنوز مشخص نیست که چه کسی این ویدئو را منتشر کرده است و هدف از انجام این کار مشخص نیست. مکالمات در طول ویدیوی کوتاه‌تر شنیده می‌شود که نشان می‌دهد شخصی که این ویدیو را ضبط کرده کسی نبوده که با تجربه بازی درگیر باشد. به نظر می رسد این ویدئو در فضای مجازی در حال پخش است و احتمالاً توسط سایرین از طریق پلتفرمی مانند Discord مشاهده می شود.

تصویر بازی Diablo 4

در طول این دو ویدیو، ما واترمارک های زیادی را در نقاط مختلف تصویر مشاهده می کنیم که عبارت Private Test Build را نشان می دهد. همچنین در زیر عبارت گفته شده یک شماره شناسایی قابل مشاهده است. شاید داشتن این مورد، شناسایی فردی که برای اولین بار بخشی از بازی Diablo 4 را فاش کرده است را برای بلیزارد آسان تر کند.

از طرفی معلوم نیست این شخص چگونه به بازی دسترسی پیدا کرده است. با این حال، یک نظریه در این مورد وجود دارد. این ممکن است مربوط به تست آلفای دوستان و خانواده باشد که از ماه گذشته در حال انجام است. با این تفاسیر می توان حدس زد که شاید شخصی در حال استریم این بازی است، یکی از کارمندان بلیزارد وصل شده است. با مراجعه به سایت منبع می توانید ویدئوی منتشر شده را مشاهده کنید.

نطر شما چی هست؟ نظرات خود را در مورد رویدادهای منتهی به لو رفتن بازی Diablo 4 با آراد نیوز به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا