فیلم و موزیک

غرق شدن یاسین نهنگی ؛ مفقود شدن یک کودک بلوچ در رودخانه رابچ زرآباد + [فیلم]

خودت را غرق کن یاسین نهنگی . برای یافتن یک زنجیره انسانی در بستر رودخانه تشکیل دهید یاسین زرآبادی 16 ساله. ادامه مطلب نهنگ یاسین غرق شد با مجله خبری آرادهمراه باشید.

یاسین نوجوان 16 ساله در روز کربان بایرام به مدت 6 روز در رودخانه رباح زرآباد مفقود شد و مردم این شهر به طرق مختلف از جمله تشکیل زنجیره زنده در رودخانه یاسین در تلاش هستند. بستر رودخانه و تلاش آنها همچنان ادامه دارد.

غرق شدن یاسین نهنگی

ناپدید شدن کودک بلوچ در رودخانه رباح زرآباد [فیلم]

یاسین 16 ساله اهل زرآبادی غرق شدن نهنگ یاسین ناپدید شدن یاسین
یاسین 16 ساله اهل زرآبادی غرق شدن نهنگ یاسین ناپدید شدن یاسین

سیستان و بلوچستان در چند روز گذشته کانون حوادث مرگبار مختلفی بوده است. در حادثه ای در روز کربان بایرام، نوجوان 16 ساله ای به نام یاسین نهنگی اهل شهرستان زرآباد بر اثر سقوط در رودخانه رباح و با وجود جست و جوی طولانی مردم و نیروهای امدادی سپاه مفقود شد. ، ارتش و نیروهای مردمی، تاکنون اثری از وی به دست نیامده است. در حادثه دوم در منطقه سیادک، ابعاد فاجعه بسیار بیشتر بود.

پنج نوجوان 16 تا 19 ساله در آب انبار این شهرک جان باختند. وضعیت مردم روستای سیادک خوب نیست و اهالی در تعجب عجیبی به سر می برند. ابعاد این فاجعه به حدی است که کمتر کسی باور می کند که پنج نوجوان در یک روز جان خود را از دست داده اند، اما این داستان حقیقت دارد.

بیشتر بخوانید:

ناپدید شدن کودک بلوچ در رودخانه رباح زرآباد

یکی از همسایه ها درباره این ماجرا به جام جم گفت: شب حادثه بچه ها بیرون رفته بودند و قرار بود به زودی برگردند اما در حالی که خانواده هایشان منتظر بودند هیچ کدام برنگشتند. من و پدر یکی از بچه ها به پلیس رفتیم و مفقودی او را گزارش کردیم. قبل از گزارش مفقود شدن بچه ها همه جا را جست و جو کردیم اما خبری از بچه ها نبود. آنها هیچ مشکلی با خانواده و اهالی محل نداشتند و بچه های بسیار مودب و خوش رفتاری بودند، اما نمی دانیم چرا این اتفاق افتاده است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله یاسین نهنگی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا