فیلم و موزیک

غرق شدن جوان 27 ساله در آبشار بیشه ؛ آبشاری که دوباره حادثه آفرید!

روابط عمومی سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد گزارش داد: جسد یک گردشگر 27 ساله پس از غرق شدن در آبشار جنگلی از آب بیرون آورده شد.

پس از دریافت سیگنال حادثه، تیم غواصی ایستگاه امداد و نجات به آبشار بیشه اعزام شد. اخبار خوب را ادامه دهید غرق شدن در جنگل لرستان با مجله خبری آرادهمراه باشید.

غرق شدن در آبشار جنگلی

غرق شدن در جنگل لرستان

غرق شدن در آبشار جنگلی
غرق شدن در جنگل لرستان غرق شدن در جنگل لرستان

غرق شدن در رودخانه جنگل

رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی لرستان از غرق شدن مردی در آبشار بیشه خبر داد. دکتر مهدی غیبی: طی تماس با مرکز اورژانس استان، کد آمبولانس برای غرق شدن دو نفر در آبشار بیشه سپیدستی به محل حادثه اعزام شد.

تیمی از غواصان به نام محمد کلای پس از رسیدن به آبشار و تعیین محل غرق شدن، عملیات غواصی را آغاز کردند و پس از آن جسد از عمق حدود هفت متری از آب خارج و به خانواده اش تحویل داده شد.

بر اساس این گزارش از شهروندان درخواست می شود از شنا در رودخانه ها و نهرهای ناآشنا خودداری کنند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله غرق شدن در آبشار جنگلی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا