فیلم و موزیک

عکس لو رفته از مجری مشهور تلویزیون ؛ اختلاف سنی با زنش خیلی زیاده [+عکس]

عکسی از مجری معروف تلویزیون لو رفته است این باعث سردرگمی زیادی شد. تفاوت سال ها بین مجری معروف و همسرش باعث شد تا در فضای مجازی مورد توجه قرار گیرد.

محمدرضا حیاتی عکس جدیدی از خودش و همسرش را به اشتراک گذاشت. در آینده با این تصویر با مجله خبری آرادهمراه باشید.

عکسی از مجری معروف تلویزیون لو رفته است

  • محمدرضا حیاتی و همسرش
    اختلاف سنی جنجالی محمدرضا حیاتی و همسرش
اختلاف سنی جنجالی محمدرضا حیاتی و همسرش

محمدرضا حیاتی متولد 6 دی 1377 در آبادان گوینده اخبار رادیو است. محمدرضا هائیتی فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی از دانشگاه آزاد اسلامی است.

محمدرضا خیتی فعالیت خود را با نویسندگی در مطبوعات آغاز کرد تا اینکه در سال ۱۳۶۰ توسط یکی از گویندگان قدیمی به دلیل لحن صدایش در رادیو معرفی شد.

خواندن خبر رحلت امام خمینی (ره) توسط محمدرضا حیاتی باعث شهرت و دیده شدن وی بیشتر شد. محمدرضا حیاتی گوینده خبر همزمان با ورود به صدا و سیما با همسرش اهوازی ازدواج کرد.

عکس دیده نشده محمدرضا حیاتی و همسرش را در زیر مشاهده می کنید:

اختلاف سنی جنجالی محمدرضا حیاتی و همسرش
اختلاف سنی جنجالی محمدرضا حیاتی و همسرش

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله عکسی از مجری معروف تلویزیون لو رفته است ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا