فیلم و موزیک

عکس عجیب از دورهمی جنجالی مازیار لرستانی با بازیگران زن! [+عکس]

دورهمی مازیار لرستانی در کنار بازیگران زن در شبکه های اجتماعی بسیار مورد توجه قرار گرفت و به طور گسترده در اینستاگرام دنبال شد.

عکس با موضوع دورهمی مازیار لرستانی در فضای مجازی منتشر شده است. اخبار را ادامه دهید مازیار لرستانی دورهمی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

دورهمی مازیار لرستانی در کنار بازیگران زن

دورهمی شهر لرستانی با بازیگران زن

دورهمی مازیار لرستانی در کنار بازیگران زن
عکس مازیار لرستانی در دورهمی, عکس مازیار لرستانی در دورهمی در کنار بازیگران زن

عکس از دورهمی مازیار لرستانی

عکس عجیب دورهمی مازیار لرستانی در کنار بازیگران زن ایرانی بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است. در این تصویر مازیار لرستانی که به عنوان یک زن به نام شهره کار می کرد، برخلاف موازین شرعی دست در دست یکی از بازیگران زن سینمای ایران دیده می شود.

عکس مازیار لرستانی در دورهمی در کنار بازیگران زن

دورهمی مازیار لرستانی در کنار بازیگران زن
شهر لرستانی دورهمی با بازیگران زن، مازیار لرستانی دورهمی

مازیار لرستانی در 10 خرداد 1345 در تهران به دنیا آمد مازیار لرستانی پدرش قاضی بازنشسته و مادرش بازنشسته فرهنگی است. زودتر مازیار لرستانی او در صفحه خود برخلاف شایعات سریال دیروز تغییر جنسیت خود را اعلام کرد مازیار لرستانی او با نام قبلی خود بدون تغییر روی آنتن می رود.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله دورهمی مازیار لرستانی در کنار بازیگران زن ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا