فیلم و موزیک

علنی شدن جدایی شهاب حسینی از همسرش؟ [+عکس]

مدتی است که شایعه طلاق شهاب حسینی از همسر جذابش شنیده می شود. با نوشتن دلیل جدایی شهاب حسینی از همسرش همراه ما باشید تا متوجه این وضعیت عجیب شوید.

شهاب حسینی او بازیگری است که در ایران بسیار محبوب است و اکثر طرفداران سینما و تلویزیون با او زندگی می کنند و به سریال های مختلفش در عرصه سینما و حتی تلویزیون اشاره کردند.

شهاب حسینی در سریال ها و فیلم های زیادی ایفای نقش کرده است. او در حال حاضر دو فرزند دارد. و حالا شایعه طلاق شهاب حسینی این موضوع توسط همسرش صحبت شد که منجر به رسوایی های بسیاری شد. پریهر قنبری همسر شهاب حسینی نیز تصاویری را در اینستاگرام منتشر کرد که در آنها خبری از حضور شهاب حسینی نیست. در ادامه با شکل و متن دلیل جدایی شهاب حسینی از همسرش همراه ما باشید.

دلیل جدایی شهاب حسینی از همسرش

جدایی به چه قیمتی؟

عکسی از شهاب حسینی و دختری از اکران فیلم در اینستاگرام دست به دست می شود و گمانه زنی ها حاکی از آن است که این دختر همسر جدید شهاب حسینی است.

عکس همسر جدید شهاب حسینی را در زیر مشاهده می کنید:

شایعه ازدواج شهاب حسینی

طلاق شهاب حسینی بازیگر سینمای ایران از همسرش پریچر قنبری سر و صدای زیادی به پا کرده است اما هیچ منبع موثقی آن را تایید نکرده است. سید شهاب الدین حسینی تنکبانی در سال 1352 در تهران به دنیا آمد.

شهاب حسینی اولین فرزند خانواده است و یک برادر و دو خواهر دارد. تحصیلات دانشگاهی شهاب حسینی در رشته روانشناسی در دانشگاه تهران بود که برای مهاجرت به کانادا آن را ناقص رها کرد. از روز گذشته خبر طلاق شهاب از پریچهر قنبری در فضای مجازی دست به دست می شود. اما ماجرای طلاق معروف شهاب حسینی از همسرش چیست؟

پریچر قنبری همسر شهاب حسینی که به تازگی پس از 20 سال به دنیای بازیگری بازگشته است در صفحه شخصی خود اعلام کرد که در سوگ پدرش نشسته است.

عکس عزاداری شهاب حسینی را در زیر مشاهده می کنید:

درگذشت پدر شهاب حسینی

دلیل جدایی شهاب حسینی از همسرش

دلیل طلاق شهاب حسینی از همسرش شهاب حسینی از همسرش طلاق گرفت دلیل طلاق شهاب حسینی از همسرش شهاب حسینی از همسرش طلاق داد شهاب حسینی از همسرش طلاق داد
دلیل جدایی شهاب حسینی از همسرش شهاب حسینی از همسرش دلیل طلاق شهاب حسینی از همسرش طلاق شهاب حسینی از همسرش

سید فخرالدین حسینی، پدر شهاب حسینی، دبیر آموزش و پرورش بود که دستی در ترجمه و تالیف کتاب داشت و چندین رمان و کتاب با ترجمه از وی منتشر شد. پدر شهاب حسینی در بهمن 1372 درگذشت. مادر شهاب حسینی مددکار سیار بود و کار مادرش باعث شد شهاب حسینی چندین سال را در خرم آباد سپری کند.

شهاب حسینی بازیگر سرشناس سینمای ایران این روزها باز هم دست به کار حاشیه ای جدیدی شد. این حواشی مربوط به اینکه آیا شهاب حسینی از همسرش جدا شد یا نه

فرضیات زیادی در مورد این شایعه یا واقعیت وجود دارد که هر کدام فلسفه خاص خود را دارند. برخی خبرگزاری ها خبر جدایی آنها را تایید کرده اند و برخی دیگر به این موضوع اشاره می کنند که شهاب حسینی همچنان با همسرش زیر یک سقف زندگی می کند.

طلاق شهاب حسینی از همسرش

اوج این ماجرا در آذرماه امسال در بین مردم شایعه شد و ابتدای ماجرا در ذهن برخی اخبار و به خصوص در صفحات مجازی اینگونه مطرح شد که شهاب حسینی پیش از این تنها همسرش را در اینستاگرام فالو کرده است. ، که برای مدتی است. آنها آن را قطع کردند و هیچ کدام از آنها عکسی از یکدیگر در صفحه خود ندارند.

طلاق شهاب حسینی از همسرش با وجود داشتن فرزند و عشق به خانواده مانند یک بمب خبری بود اما پس از این ادعاها و بازتاب رسانه ای مشخص شد که چنین اتفاقی رخ نداده و این زوج سرشناس همچنان زیر یک سقف هستند.

البته سکوت هر دو به شایعات تبدیل شده و از آنجایی که کرونا است، با هم در محیط سینمایی دیده نشده اند و ابهام همچنان وجود دارد. از طرفی می دانیم که همسر شهاب حسینی پریچهر قنبری ظاهر و چهره بسیار جذابی دارد و شغل اصلی او خیاطی است و برندهای معروفی را به نام خود ثبت کرده است.

شهاب حسینی از همسرش طلاق گرفت شهاب حسینی از همسرش طلاق گرفت
شهاب حسینی از همسرش طلاق گرفت شهاب حسینی از همسرش طلاق گرفت شهاب حسینی از همسرش طلاق گرفت

پریچهر قنبری همسر شهاب حسینی او مدتی است که عکس های تنهایی با نوشته های غمگین منتشر می کند و مدام از تنهایی می گوید. اما شهاب حسینی، سوپراستار سینما می گوید:

همسرم هرگز از زندگی با من راضی نبوده است! بازیگران به دلیل کار فشرده و وقت‌گیر و قراردادهایی که برای ایفای نقش در لوکیشن‌های انتخابی کارگردان در شهرها و لوکیشن‌های مختلف دارند، گاهی چند ماه از خانواده‌های خود دور هستند.

شهاب حسینی بازیگر محبوب و متواضع کشورمان به دلیل فشار کاری و تنگی نفس راهی بیمارستان شده بود و خبر نادرست سکته قلبی او باعث رنجش خانواده و همسر شهاب حسینی شد.

شهاب حسینی یکی از سلبریتی هایی است که در سنین پایین ازدواج کرد و تشکیل خانواده داد. این هنرمند کشورمان در سال ۱۳۷۴ زمانی که تنها ۲۲ سال داشت با همسرش پریهر قنبری آشنا شد و این آشنایی منجر به ازدواج شد. شاید یکی از دلایل صحت این گمانه زنی ها همین باشد.

بی شک فعالیت های سایبری شهاب حسینی دلیل این شایعه بوده و این بازیگر سرشناس تا به حال چیزی در مورد این اتفاق نگفته است. اما فعالیت شهاب حسینی در فضای مجازی اینستاگرام دیری نپایید، او پس از رسوایی هایی که برایش به وجود آمد، یعنی بعد از فیلم واکسیناسیون یا ماسکی که با آن گذاشت، تصمیم گرفت برای همیشه از اینستاگرام خداحافظی کند. صورت، عکس ماری جوانا لو رفت.

اخبار بیشتر:

بازنشر مطالب در شبکه های اجتماعی صرفاً جهت اطلاع رسانی منتشر می شود و نظرات بیان شده در آن لزوماً منعکس کننده دیدگاه رسانه ها است. شکل اینطور نیست شما همراهان عزیز می توانید نظر خود را در مورد این خبری که مشاهده کرده اید در قسمت نظرات انتهای همین مطلب به اشتراک بگذارید.

دلیل جدایی شهاب حسینی از همسرش

لطفا نظر خود را در مورد دلیل جدایی شهاب حسینی از همسرش برای ما در قسمت نظرات کامنت بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا