فیلم و موزیک

علت خودکشی آرام جعفری فاش شد ؛ جزئیات ماجرای کما و خودکشی آرام جعفری بازیگر ایرانی!

دلیل خودکشی خاموش جعفری فاش شد مسمومیت دارویی آرام جعفری را مجبور به انتقال به بیمارستان کرد و خبر خودکشی در فضای مجازی منتشر شد.

خانم آرام جعفری یکی دو سال اخیر محبوبیت زیادی دارد. بعد از درگذشت زهره فکور صبور بازیگر سرشناس کشورمان، خانم جعفری متنی عجیب درباره او نوشت و نوشت: به زودی میام پیشتون. خودکشی آرام جعفری با مجله خبری آرادهمراه باشید.

دلیل خودکشی خاموش جعفری فاش شد

آرام جعفری عامل خودکشی است

دلیل خودکشی خاموش جعفری فاش شد
آرام جعفری خودکشی را تکذیب کرد، آرام جعفری خودکشی کرد

تکذیب خودکشی آرام جعفری

با گذشت چند هفته از مسمومیت دارویی جعفری آرام که منجر به بستری شدن وی در بیمارستان و انتشار خبر خودکشی وی در فضای مجازی شد، سرانجام این خبر تکذیب شد.

بیوگرافی آرام جعفری

آرام جعفری متولد 31 بهمن 1358 در تهران یکی از بهترین بازیگران بدون مرز سینما و تلویزیون است. آرام جعفری لیسانس گرافیک و همچنین فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشکده سوره است.

آرام جعفری فرزند دوم یک خانواده چهار نفره است و یک برادر بزرگتر به نام آرمین که مهندس مکانیک است و یک برادر کوچکتر به نام آرمان با اینکه متولد تهران است اما اهل تبریز است. پدرش مدیرکل اداره اقتصاد و در سال 1376 درگذشت و مادرش ریاضیدان بازنشسته وزارت اقتصاد و دارایی است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله دلیل خودکشی خاموش جعفری فاش شد ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه ای از نقد و بررسی فیلم های روز دنیا.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا