فیلم و موزیک

عصبانیت مجید واشقانی از حامد آهنگی در مافیا ؛ کار در شب های مافیا به دعوا رسید!

پایان فینالیست های شب های مافیایی پس از اتهام کلاهبرداری در دور جدید این بازی این بار داستان درگیری لفظی مجید واشقانی و حامد انگی این یک خبر است.

خشم مجید واشقانی اثر حامد انگی در شب های مافیایی خبر شد. اخبار را ادامه دهید حامد انگی و مجید واشقانی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

درگیری لفظی مجید واشقانی و حامد انگی

مجید واشقانی و حامد انگی در مافیا

درگیری لفظی مجید واشقانی و حامد انگی
مجید واشقانی و حامد عنقی، مجید واشقانی و حامد عنقی در مافیا

مجید واشقانی و حامد انگی

به طور کلی در این بازی قدرت صحبت کردن، حفظ آرامش و استدلال منطقی نقش مهمی در پیروزی دارد. بازیکنان به طور مخفیانه نقش خود را تعیین می کنند. مافیاها یکدیگر را می شناسند و شهروندان فقط تعداد مافیاها را می شناسند و فقط تعداد کمی از آنها از برخی نقش ها اطلاع دارند.

درگیری لفظی مجید واشقانی و حامد انگی
مجید واشگانی و حامد عنقی در مافیا فیلم خشم ساخته مجید واشگانی ساخته حامد عنقی در مافیا

در فاز شبانه بازی، اوباش مخفیانه یک شهروند را می کشند. دکتر سعی می کند مردی را که مافیا می خواهد بکشد را نجات دهد. و کارآگاه نیز سعی می کند مافیا را شناسایی کند.

فیلم خشمگین مجید واشقانی از حامد عنجی در مافیا

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله درگیری لفظی مجید واشقانی و حامد انگی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا