فیلم و موزیک

عروسی فوق لاکچری نور پهلوی و همسر عربش در آمریکا! [+فیلم و عکس]

ویدئویی از چه پخش شد مراسم مجلل عروسی نور پهلوی دختر رضا (ربا پهلوی) بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشت و جنجال به پا کرد.

مراسم عروسی مجلل نور پهلوی، نوه محمدرضا پهلوی در شبکه های اجتماعی مورد توجه بسیاری قرار گرفت. اخبار را ادامه دهید عکس عروسی نور پهلوی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

مراسم مجلل عروسی نور پهلوی

عروسی نور پهلوی

مراسم مجلل عروسی نور پهلوی
مراسم عروسی نور پهلوی فیلم عروسی نور پهلوی بیوگرافی نور پهلوی

مراسم عقد نور پهلوی

روز گذشته مراسم ازدواج دختر رضا پهلوی – نور پهلوی برگزار شد که مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفت. نور پهلوی نوه محمدرضا پهلوی بود که گفته می شود با یک عرب ازدواج کرده است. در این ویدیو مراسم عروسی نور پهلوی در آمریکا ثبت شده است که داماد جدید خانواده فاسد پهلوی نیز حضور دارد. می توانید ادامه دهید فیلم عروسی نور پهلوی تماشا کردن

بیوگرافی نور پهلوی

نور پهلوی فرزند ارشد رضا و یاسمن پهلوی بود که در سال ۱۳۷۱ در واشنگتن به دنیا آمد. او در سال 2009 از دبیرستان Bullis واقع در پوتوماک، مریلند فارغ التحصیل شد. او مدرک کارشناسی خود را در روانشناسی در سال 2013 از دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دی سی دریافت کرد.

اخبار بیشتر:

از شرکت شما تا انتهای مقاله مراسم مجلل عروسی نور پهلوی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا