فیلم و موزیک

عرضه نسخه ۱.۰ بازی eFootball در هفته آینده

با اعلام کونامی، نسخه 1.0 بازی eFootball هفته آینده در قالب یک آپدیت در دسترس بازیکنان قرار می گیرد که ویژگی ها و بهبودهای مختلفی را به همراه خواهد داشت.

سرانجام، کونامی قصد دارد آپدیت 1.0 eFootball را منتشر کند که در واقع یک نسخه کامل پس از انتشار در 25 آوریل 1401 (14 آوریل 2021) است. طبق اطلاعات منتشر شده، این نسخه باگ های مختلف را اصلاح کرده و ویژگی های جدیدی را به بازی اضافه می کند; چیزهایی که بسیاری از طرفداران از سال گذشته منتظر آن بودند.

به گفته کونامی، به‌روزرسانی 1.0 واقعاً eFootball را از یک نسخه آزمایشی به اولین نسخه کامل از سری جدید فوتبال تبدیل می‌کند. طبق آخرین بیانیه تیم سازنده وبسایت رسمی بازی eFootball، آنها تلاش زیادی کرده اند تا دوباره اعتماد طرفداران PES را به دست آورند. اعضای تیم همچنین گفتند که به بازخورد افراد برای تصحیح اشتباهات، بهبود رقابت آنلاین و اضافه کردن مکانیسم‌های مختلف به بازی توجه کرده‌اند.

اسکرین شات هایی از Konami eFootball

یکی از مواردی که با آپدیت های جدید به بازی اضافه شده است قسمت Dream Team است که در گذشته با نام Creative Team شناخته می شد. بخش Dream Team به افراد اجازه می دهد تا ترکیبی شخصی از بازیکنان خود و بازیکنان واقعی را در قالب یک تیم نهایی تشکیل دهند. همچنین تغییراتی در سیستم های مختلف بازی وجود داشت. به گفته کونامی، پس از نصب به روز رسانی، سیستم امنیتی به طور کلی هوشمندتر می شود. تماشاگران همچنین می توانند به بازیکنان تیم خود دستور دهند که حریفان خود را هل دهند، فشار بیاورند و یکی یکی فشار دهند.

در نسخه 1.0 eFootball مکانیسم ارسال نیز تغییر کرده است. از این پس هوش مصنوعی هنگام دریافت توپ یا پاس دادن به دیگران عملکرد بهتری خواهد داشت. کونامی همچنین یک ویژگی پاس خیره کننده برای ظرافت و دقت بیشتر در سیستم تحویل درون بازی در نظر گرفته است. از دیگر تغییرات نسخه کامل بازی فوتبال کونامی می توان به سیستم تیراندازی اشاره کرد. تیم توسعه تلاش کرد تا سبک های مختلف تیراندازی را برای استفاده بازیکنان در موقعیت های مختلف و همچنین بهبود در سیستم دریبل در دسترس قرار دهد.

بازی EFootball

در سطح تیم، کونامی گزینه های جدیدی را به رابط کاربری بازی اضافه کرده است تا افراد بتوانند به راحتی ترکیب خود را تغییر دهند و با تغییر نقش بازیکنان در زمین، تاکتیک های مختلف خود را اعمال کنند. کونامی همچنین اعلام کرد که بهبودهایی در سرویس آنلاین eFootball و سرورهای بازی برای بهبود اتصال بازی های آنلاین انجام شده است. این جزئیات تنها بخشی از بهبودهای انجام شده در نسخه 1.0 بازی فوتبال کونامی است.

نسخه کامل eFootball در ابتدا قرار بود در 10 نوامبر سال گذشته منتشر شود، اما به دلیل مشکلات نسخه اصلی و بازخورد بسیار منفی منتقدان، با چند ماه تاخیر عرضه شد. در نهایت می توانید نظرات خود را با آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا