فیلم و موزیک

عرضه حالت روگ لایت بازی Assassin’s Creed Valhalla در تابستان

در جریان پانزدهمین سالگرد بازی Assassin’s Creed، اعلام شد که تابستان امسال شاهد راه اندازی یک رژیم کلاهبرداری برای Assassin’s Creed Valhalla خواهیم بود.

همانطور که یوبی سافت وعده داده بود، شب گذشته رویداد Assassin’s Creed به مناسبت پانزدهمین سالگرد این مجموعه پخش شد که طی آن شاهد معرفی رژیم جدیدی برای Assassin’s Creed Valhalla بودیم.

کاربران می توانند در تابستان امسال حالت Forgotten Saga را تجربه کنند. حالت Rogue که در آن بازیکنان نقش Odin را بر عهده می گیرند و وارد Nifelheim می شوند. یوبی سافت، سازنده و ناشر سری Assassin’s Creed نیز تریلر Forgotten Saga را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داد.

در پایان اعلام شد که در اواخر سال جاری شاهد خبرهای غافلگیرکننده ای برای طرفداران خواهیم بود و آخرین فصل از تاریخ آیور در قالب یک فصل رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. در این میان باید به محتوای رایگان دیگری مانند Master Challenge Pack 2 اشاره کرد که در حال حاضر در دسترس کاربران Assassin’s Creed Valhalla است. حالت Mastery Challenge نیز امروز در دسترس است و بازیکنان به طرق مختلف به چالش کشیده خواهند شد.

در زیر می توانید تریلر بازی Assassin’s Creed: Valhalla را از حالت Forgotten Saga آراد نیوز تماشا کنید و نظر خود را با ما در میان بگذارید. از دیگر اخبار این بازی بد نیست، او به انتشار محتوای Tombs of the Fallen اشاره کرد که در پاییز منتشر می شود.

دانلود از آپارات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا