فیلم و موزیک

عدم تاثیرگذاری سخت افزار PS4 روی کیفیت توسعه God of War Ragnarok

به گفته کارگردان God of War Ragnarok، سخت افزار پلی استیشن 4 تاثیر محدود کننده ای بر کیفیت توسعه نداشته است.

از زمان آغاز به کار نسل نهم کنسول های خانگی، شاهد بحث یا انتقاد درباره توسعه بازی های بین نسلی به دلایل مختلف بوده ایم. در حالی که ساخت یک بازی بین نسلی ممکن است مخاطبان بیشتری را جذب کند، اما به نظر می رسد که در نهایت یکی از دو نسخه بازی های نسل هشتم یا نهم به نوعی تحت تأثیر نامطلوب قرار خواهد گرفت. در اکثر مواقع نسخه ای که بر روی سخت افزار نسل قبل توسعه یافته و از توان کمتری استفاده می کند با مشکلات فنی قابل توجهی مواجه خواهد شد و بازی Cyberpunk 2077 از CD Project Red یکی از معروف ترین نمونه های این اثر نامطلوب است. به نظر می رسد استودیوی پلی استیشن در سانتا مونیکا از این محدودیت ها آگاه بوده و سعی کرده از اثرات نامطلوب در توسعه بین نسلی God of War Ragnarok جلوگیری کند.

در این رابطه اخیرا برونو ولاسکوئزکارگردان انیمیشن سانتا مونیکا در مصاحبه ای با مجله Eurogamer توضیح داد که سازندگان از ابتدا می دانستند که God of War Ragnarok نیز بر روی پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد. بنابراین، سانتا مونیکا از ابتدا تصمیم گرفت تا داستان این دنباله را با مشخصات فنی آن توسعه دهد. به گونه ای که در نهایت تبدیل به بهترین بازی برای کنسول پلی استیشن 4 خواهد شد.به گفته این کارگردان، پیشرفت های فنی توسعه یافته توسط سخت افزار پلی استیشن 5 در نسخه نسل نهم God of War Ragnarok به اصطلاح “آیشی بر روی زمین” خواهد بود. کیک”. این اصطلاح برای اضافات، بهبودها یا اصلاحاتی استفاده می شود که جذاب هستند اما ضروری نیستند.

مبارزه کریتوس و ثور در God of War Ragnarok

Velasqueur گفت: “ما از ابتدا می دانستیم که این یک بازی پلی استیشن 4 خواهد بود.” چون می خواستیم از هواداران خود حمایت کنیم. ما افراد زیادی داشتیم که از راه اندازی مجدد نسل هشتم لذت می بردند. بنابراین ما از ابتدا می دانستیم که این بازی برای پلی استیشن 4 نیز منتشر خواهد شد. ما قصد داریم این بازی را به بهترین بازی پلی استیشن 4 تبدیل کنیم. هدف ما این بود که از هر نظر ممکن از God of War 2018 پیشی بگیریم. البته داشتن نسخه پلی استیشن 5 مهره ای بر کیک است.

هدف ما ساخت بهترین بازی برای PS4 است. هدف اولیه ما بصری، محتوایی و ایجاد داستانی مشابه بود [در سال ۲۰۱۸] ما شروع کردیم، بیایید پیشرفت کنیم. ویژگی‌های سخت‌افزاری پلی‌استیشن 5 مانند بازخورد لمسی، صدای سه‌بعدی، نرخ فریم بالاتر، گرافیک و بافت‌های بهتر، تنها نکته مهمی هستند. بنابراین مطمئناً نسخه PS5 بهترین راه برای تجربه God of War Ragnarok خواهد بود، اما نسخه نسل هشتم نسخه ای است که قدرت PS4 را به حداکثر می رساند. نگاهی به این فلسفه و رویکرد به ما کمک کرد تا اهداف خود را مشخص کنیم. این که ما می خواهیم یک تجربه عالی در PS4 و حتی یک تجربه بهتر در PS5 ایجاد کنیم.”

تلاش کریتوس و آترئوس برای دوری از راگناروک در God of War Ragnarok

ولاسکوئز توضیح داد که چون استودیو سانتا مونیکا توانست هر کاری را که می خواست با God of War Ragnarok انجام دهد، به نظر نمی رسد کیفیت توسعه بازی به هیچ وجه توسط نسخه پلی استیشن 4 محدود شود: “طبیعت منحصر به فرد خدای War Ragnarok of War Ragnarok این است که ما در ابتدا می‌خواستیم بهترین نسخه را برای PS4 بسازیم و اهداف خاصی مانند تکمیل داستان، دو برابر کردن شخصیت‌ها، افزایش تنوع دشمنان و توانایی کشتن دشمنان خاص با سلاح‌هایی را داشتیم که می‌خواستیم. رسیدن.

بنابراین ما توانستیم با نسخه PS4 به تمام اهدافی که می خواستیم برسیم. ما واقعاً به هیچ وجه احساس محدودیت نمی کردیم. چون توانستیم به تمام اهدافی که برای توسعه بازی در نظر گرفته بودیم برسیم. همانطور که قبلا اشاره کردم، سخت افزار پلی استیشن 5 کیفیت بازی را به طور اساسی بهبود بخشید. از آنجایی که فلسفه ما چنین بود، هرگز از نظر اهدافی که برای خود تعیین کرده بودیم، احساس محدودیت نکردیم.»

به گفته کارگردان انیمیشن God of War Ragnarok، این اثر با هدف به چالش کشیدن حداکثر سخت افزار پلی استیشن 4، همچنین فضای مورد نیاز برای نسخه پلی استیشن 4 بازی God of War Ragnarok حدود 120 گیگابایت است که به نظر می رسد چالش برای کنسول از نسل هشتم سونی. بازی God of War Ragnarok قرار است در تاریخ 18 نوامبر سال جاری بر روی کنسول های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 عرضه شود.

در پایان می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی God of War Ragnarok با تیم آراد نیوز و سایر کاربران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا