فیلم و موزیک

عدم برگزاری تست بتای جدید Overwatch 2 تا زمان انتشار بازی

بلیزارد اخیرا اعلام کرده است که تا زمان انتشار Overwatch 2، آزمایش بتا جدیدی برای این بازی وجود نخواهد داشت.

زودترین جان اسپکتورمعاون بلیزارد در حساب توییتر خود اعلام کرد که دیگر آزمایش بتا برای Overwatch 2 وجود نخواهد داشت. Spector در این باره نوشت: “در حالی که تنها دو ماه تا انتشار Overwatch 2 باقی مانده است، ما می دانیم که بازیکنان مشتاق هستند تا وارد بازی شوند. بازی همچنین سوالاتی در مورد امکان اجرای سومین تست بتای بازی شنیده ایم. “در حالی که ما هر روز Overwatch 2 را به صورت داخلی آزمایش می کنیم، هیچ آزمایش عمومی بتای بیشتری را برنامه ریزی نمی کنیم.”

نسخه بتا دوم Overwatch 2 در ماه ژوئن منتشر شد و تنها افرادی که توسط بلیزارد انتخاب شده بودند یا بسته Watchpoint را خریداری کرده بودند، می توانستند آن را تجربه کنند. در این بتا شخصیت Junker Queen به عنوان یک شخصیت جدید به بازیکنان معرفی شد و در کنار آن گیم پلی چندنفره کراس پلتفرم بازی Overwatch 2 نیز معرفی شد.

Overwatch 2

بلیزارد اخیراً شروع به پرسیدن از بازیکنان در مورد نحوه کسب درآمد از پوسته های Overwatch 2 کرده است.البته بلیزارد تایید کرده است که این بازی دارای لوت باکس نخواهد بود و در عوض آیتم های تزئینی در قالب Battlepass و فروشگاه درون بازی در اختیار بازیکنان قرار خواهند گرفت. طبق گزارش‌ها، نظرسنجی بلیزارد از بازیکنان پرسیده است که در مورد خرید پوسته‌ها چه فکری می‌کنند، که می‌تواند تا 44.99 دلار هزینه داشته باشد.

با این حال، بلیزارد بیان کرد که این مطالعه نشان دهنده هزینه نهایی اقلام تزئینی برای Overwatch 2 نیست. بلیزارد همچنین گفت که Battlepass به اندازه 1000 واحد ارز مجازی هزینه خواهد داشت که قیمتی معادل 10 تا 15 دلار خواهد داشت.

نظر شما در مورد اخبار بازی چیست؟ آن را با تیم آراد نیوز به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا