تکنولوژی

عجیب ترین ماشین جیمز باند به مناسبت 60 سالگی مامور 007 به نمایش گذاشته شد

5 ژانویه 1401، 2:21 ب.ظ.

این خودروی موک، نسخه ویژه شصتمین سالگرد مامور 007، انتخابی متفاوت از استون مارتین جیمز باند است و حتی ممکن است عجیب ترین خودروی او باشد.

مامور 007 همیشه به خاطر خودروهای پر زرق و برقش به ویژه استون مارتین هایش شناخته شده است، اما موک بدون شک رایج ترین و عجیب ترین خودروی جیمز باند است. حالا موک به مناسبت شصتمین سالگرد اکران اولین فیلم مامور 007 از نسخه ویژه این خودرو رونمایی کرده است. پیش از این در سال 2021، این شرکت با عرضه خودرویی با الهام از فیلم زنده “Live and Let Die” (Live and Let Die) به این مجموعه فیلم معروف ادای احترام کرد.

عجیب ترین ماشین جیمز باند را به شما معرفی می کنیم

عجیب ترین ماشین جیمز باند

موک در ابتدا بر بازار نظامی متمرکز بود، اما پس از ناکامی در جذب مشتری، در تلویزیون و سینما به شهرت رسید و به رقیب محبوب خودروهای ساحلی تبدیل شد. موک از زمان آغاز به کار در تعدادی از فیلم‌های جیمز باند ظاهر شده است، از جمله «You Only Live Twice» و «Live and Let It Die» محصول 1967. او از 1973، «جاسوسی که مرا دوست داشت» (1977) و «ماهنگار» (1979) نام می برد. ).

نسخه ویژه Mook Interior 60 years of James Bond

Mook Leisure Car را شاید بتوان ابتدایی ترین خودروی ممکن دانست، اما نسخه ویژه شصتمین سالگرد جیمز باند گزینه های به روز رسانی جالبی دارد. بدنه آبی روغنی، چرخ‌های مشکی، سقف قهوهای مایل به زرد و لاستیک‌های زاپاس در عقب با طرح 007 روی کاپوت از ویژگی‌های اصلی این خودرو هستند.

نسخه ویژه Mook Interior 60 years of James Bond

در داخل، نسخه ویژه ماشین جیمز باند دارای فرمان و دنده چوبی خوب، داشبورد چوبی به نام درخت انبه، دوربین دید عقب و سیستم صوتی بلوتوث است. زیر کاپوت یک سیستم محرک تمام الکتریکی با حداکثر سرعت 40 کیلومتر در ساعت قرار دارد که برد آن 64 کیلومتر است. در نهایت این خودرو ۲۸۹۷۵ دلار قیمت دارد.

نظر شما در مورد کاربران مجله خبری آراددر مورد عجیب ترین ماشین جیمز باند چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا