فیلم و موزیک

عبور فروش ریمیک Resident Evil 2 از ۱۰ میلیون نسخه

طبق گفته کپکام، بازسازی Resident Evil 2 از زمان انتشار در ژانویه 2019 تاکنون بیش از 10 میلیون نسخه فروخته است.

سری Resident Evil همیشه از محبوبیت و فروش بالایی برای Capcom برخوردار بوده است. در سال های اخیر، این سری توانسته موفقیت بیشتری کسب کند و سود تجاری قابل توجهی را برای کپکام به ارمغان بیاورد. به عنوان مثال، بازسازی Resident Evil 2 که در سال 2019 منتشر شد، به سرعت به یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های کپکام در تمام دوران تبدیل شد و اکنون به یک نقطه عطف فروش رسیده است.

Capcom اخیراً در توییتر اعلام کرد که بازسازی Resident Evil 2 از زمان انتشار در ژانویه 2019 تاکنون بیش از 10 میلیون واحد در سراسر جهان بر روی تمامی پلتفرم ها فروخته است. این بازی تا پایان مارس امسال 9.6 میلیون نسخه فروخته است. بنابراین به نظر می رسد که این بازسازی همچنان به فروش خوبی ادامه می دهد.

Capcom به تازگی نسخه بهبود یافته بازسازی نسخه های دوم و سوم Resident Evil را به همراه نسخه هفتم برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل نهم منتشر کرده است. با این حال، کاربران پلتفرم رایانه شخصی نسبت به حذف کامل نسخه های ارتقاء نیافته واکنش شدیدی نشان دادند که باعث شد کپکام از موقعیت خود کناره گیری کند. هر دو نسخه اصلی و پیشرفته سه نسخه ذکر شده اکنون در دسترس بازیکنان هستند تا از بین آنها انتخاب کنند.

در نهایت می توانید نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با تیم آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا