فیلم و موزیک

عبداللطیف مرادی ضارب طلبه های مشهدی کیست ؛ بیوگرافی عبداللطیف مرادی

عبداللطیف مرادی مهاجم به دانشجویان مشهدی کیست؟ او بود که در حرم رضوی (ع) به سه روحانی حمله کرد و آنها را به شهادت رساند.

مهاجم بهنام عبداللطیف مرادی 21 ساله ازبکستانی است که یک سال پیش به طور غیرقانونی از مرز پاکستان وارد ایران شده و سپس در مشهد مقدس ساکن شده است. اخبار خوب را ادامه دهید فوروارد عبداللطیف مرادی با مجله خبری آرادهمراه باشید

عبداللطیف مرادی مهاجم به دانشجویان مشهدی کیست؟

بیوگرافی عبداللطیف مرادی

عبداللطیف مرادی مهاجم به دانشجویان مشهدی کیست؟
قاتل، عبداللطیف مرادی مهاجم

بیوگرافی عبداللطیف مرادی

بدلف لطیف مرادی بر خلاف مسلمانان سنی دارای ایدئولوژی تکفیرهایی است که شیعیان را بدعت گذار و جادوگر می دانند و معتقدند باید خون آنها ریخته شود.

بیشتر بخوانید:

وی ساعت 13 روز گذشته (سه شنبه 18 فروردین) با چاقوی نسبتا بزرگ وارد حرم رضوی (ع) شد و در صحن پیامبر اکرم (ص) منتظر شد تا با لباس روحانیت به مردم حمله کند. و به مدت 16 دقیقه به سه روحانی حمله کرد و آنها را با چاقو زد. او فقط به یکی از این روحانیون 20 ضربه چاقو زد که احتمالاً همان طلبه ای است که فوت کرده است.

همچنین گفته می شود وی در برخی شبکه های اجتماعی با عناوین مختلف از جمله عبداللطیف السلفی، حسن مرادی و ابوالعقیب الموحد فعال بوده و در صدد ترویج افکار تکفیری و ایستادگی در مقابل شیعیان بوده است. متهمان به همکاری با وی از جمله دو برادر عبداللطیف مرادی نیز توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده و در حال تحقیق هستند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله عبداللطیف مرادی مهاجم به دانشجویان مشهدی کیست؟ ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد سریالی ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا