فیلم و موزیک

عاملان کودک آزاری در تبریز دستگیر شدند ؛ مجازات سنگین برای عاملان نشر فیلم کودک آزاری

رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی گفت: عاملان تولید و انتشار محتوا کودک آزاری در تبریز با تلاش کارشناسان پلیس فتا در فضای مجازی شناسایی و دستگیر شدند.

رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی از شناسایی و دستگیری مجرمان سایبری خبر داد. اخبار را ادامه دهید کودک آزاری تبریز با مجله خبری آرادهمراه باشید.

کودک آزاری در تبریز

کودک آزاری تبریز

کودک آزاری در تبریز
کودک آزاری در تبریز دستگیری کودک آزاری در تبریز

دستگیری عاملان خشونت علیه کودکان در تبریز

سرهنگ محسن محمودی روز سه شنبه در گفت وگویی اظهار داشت: با رصد و مشاهدات وی در فضای مجازی، کارشناسان پلیس فتا کلیپی را شکار کرده اند که در آن افراد پسر جوانی را به سیگار کشیدن و مصرف مواد مخدر تشویق می کنند. آنها مشاهده کردند.

کودک آزاری در تبریز
دستگیری کودک آزار تبریز، کودک آزاری تبریز، فیلم کودک آزاری تبریز

وی افزود: با انتشار گسترده فیلمی درباره کودک آزاری در تبریز در سطح رسانه ها و احساسات عمومی جریحه دار شد و حجم زیاد سیگنال های کاربران در فضای مجازی مبنی بر برخورد عوامل سازنده و انتشار فیلم مذکور، پلیس فتا بنا به وظیفه خود در دستور کار قرار گرفت تا به موضوع رسیدگی کند. شیوه ای خاص

وی افزود: پس از اقدامات فنی و تخصصی ماموران سایبری پلیس فتا، مخفیگاه متهمان در استان شناسایی و بلافاصله در یک عملیات سریع و موفقیت آمیز، مجرمان سایبری دستگیر و به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله کودک آزاری در تبریز ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا