فیلم و موزیک

ظهور امام زمان قلابی ؛ فرد فرصت طلبی که خودش را امام زمان معرفی کرد!

ظهور امام زمان مردی که در حالی که لباس روحانی بر تن داشت، ادعای امام زمان (عج) را داشت، به سرعت توسط سربازان گمنام دستگیر شد.

این پسر جوان مدعی امام زمان است و در 21 رمضان سال 1401 ظهور خود را اعلام کرد، اما کسی به سخنان او گوش نداد و باز هم مردم را به وفاداری دعوت کرد. اخبار خوب را ادامه دهید دستگیری امام زمان دروغین با مجله خبری آرادهمراه باشید.

ظهور امام زمان

من دروغ زمان دارم

ظهور امام زمان
امام زمان باطل، ظهور امام زمان

فردی که روز گذشته با انتشار تصویری از خود در فضای مجازی به ادعای امام زمان (عج) با لباس روحانی، دستگیر شد. این مرد منحرف ادعای ظهور کرد و خواستار وفاداری مردم به خود شد!

هر وقت فردی ادعای امامت کرد و گفت من امام زمان موعود هستم و دارای مقام معصوم هستم، ابتدا باید شبهه این شخص برطرف شود تا مشکلش با مذاکره حل شود و به او بازگردد. واقعیت. اگر بر گفته خود پافشاری کنید، اگر گفته او مستلزم انکار نبوت باشد، محکوم به ارتداد است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله ظهور امام زمان ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا