تکنولوژی

ظرفیت باتری ساعت‌ های هوشمند جدید اپل مشخص شد

از آنجایی که پایگاه داده 3C ظرفیت باتری را بر حسب میلی آمپر تایید می کند، ظرفیت باتری ساعت های هوشمند جدید اپل با صدور گواهی 3C مشخص می شود.

یکی از سیاست هایی که اپل دنبال می کند این است که ظرفیت باتری محصولات خود را پنهان کرده و مدت زمان شارژ آن را بر حسب ساعت بیان می کند. اما با توجه به اینکه سازمان تایید ظرفیت باتری گجت ها را بر حسب میلی آمپر منتشر می کند، ظرفیت باتری ساعت های هوشمند جدید اپل همچنین در تایید اخیر این محصولات نشان داده شده است.

گروه ها آرون

بیشتر بخوانید: بررسی اولیه Apple Watch Ultra (Apple Watch Ultra); نگاهی دقیق تر به مشخصات و ویژگی ها

ظرفیت باتری ساعت های هوشمند جدید اپل چقدر است؟

طبق آمار منتشر شده، کوچکترین باتری با ظرفیت 245 میلی آمپر ساعت متعلق به نسخه 40 میلی متری است. اپل واچ SE این مدل 2022 است که در نسخه 44 میلی متری به 296 میلی آمپر ساعت می رسد. ظرفیت باتری ساعت های هوشمند جدید اپل در نسخه 41 و 45 میلی متری اپل واچ سری 8 282 و 308 میلی آمپر نیز گنجانده شده است.

ظرفیت باتری ساعت‌ های هوشمند جدید اپل مشخص شد

ساعت های هوشمند جدید اپل می توانند فعال باشند همیشه در حالت صفحه نمایش، ردیابی خودکار فعالیت و حالت تشخیص سقوط، از شارژ به مدت 18 ساعت پشتیبانی می کند. این در حالی است که حالت صرفه جویی در مصرف انرژی با محدود کردن برخی فعالیت ها میزان صرفه جویی در مصرف انرژی را دو برابر می کند.

در بین این محصولات بیشترین مقدار ظرفیت باتری ساعت های هوشمند جدید اپل متعلق به مدل اولترا با ظرفیت 542 میلی آمپر ساعت است. شرکت کوپرتینویی ادعا می کند که شارژ اپل واچ اولترا با استفاده معمولی و همیشه روشن، نظارت مداوم ضربان قلب و تمرینات ورزشی می تواند 36 ساعت دوام بیاورد. اپل تصمیم گرفت به زودی حالت ذخیره انرژی خود را فعال کرده و آن را تا 60 ساعت شارژ کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد ظرفیت باتری ساعت های هوشمند جدید اپل چیست؟ نظرات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید اخبار فناوری از Tikrato دنبال کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا