فیلم و موزیک

طلایی ترین و کلیدی ترین سخنان دکتر انوشه در برنامه خندوانه شب گذشته!

دیشب دکتر انوشه مهمان برنامه بزرگ خندوانه و رامبد جوان صحبت های دکتر انوشه در برنامه خندوانه بود که واقعا همه را به فکر فرو می برد.

فیلم های زیادی از صحبت های ارزشمند دکتر انوشه در فضای مجازی منتشر شده است. اخبار خوب را ادامه دهید یادداشت های دکتر انوشه در خندوانه با مجله خبری آرادهمراه باشید.

دکتر انوشه

یادداشت های دکتر انوشه خندوانه

دکتر انوشه
یادداشت هایی از دکتر انوشه خندوانه، یادداشت هایی از دکتر انوشه در هندوانه

دکتر انوشه خندوانه

دکتر انوشه در گفتار و حرکات دست از طنز استفاده می کند و لحن صدا و علم و شعر و ایمان را در سخنرانی خود تغییر می دهد و موضوعی کاملا علمی که می تواند خسته کننده باشد را تبدیل به یک جلسه و بحث می کند که بعد از 3 ساعت که مجری می گوید وقتش است. همه دانش آموزان وزن کم می کنند و می خواهند به سخنرانی ادامه دهند.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله دکتر انوشه ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا