آشپزی

طرز تهیه چیپس ماکارونی خوشمزه و ساده به روش خانگی

طرز تهیه چیپس ماکارونی خوشمزه و ساده در خانه

طرز تهیه یک رستوران ایتالیایی خوشمزه و خاص

طرز پخت مک اند چیک مک اند چیز یا ماکارونی و پنیر یکی از غذاهای بین المللی خوشمزه است که با دستورهای مختلف تهیه می شود تا این آموزش آشپزی را ببینید.

طرز تهیه یک صبحانه خوشمزه و خاص هندی به روش خیابانی

طرز تهیه صبحانه هندی صبحانه هندی یکی از غذاهای ساده و خیابانی در هند است که با مواد مختلف تهیه می شود تا آموزش کامل و مرحله به مرحله ط را ببینید.

طرز تهیه حلوای هویج خوشمزه با رنگ فوق العاده

طرز تهیه حلوای هویج حلوای هویج یکی از حلواهای خوشمزه و خوش رنگ ایرانی است که معمولا برای مراسم مذهبی تهیه می شود. برای دیدن این آموزش آشپزی با با

طرز تهیه چیپس پاستا در فر طرز تهیه پفک با پاستا طرز تهیه چیپس پاستا چیپس ماکارونی بدون آرد سوخاری

چیپس پاستا یکی از خوشمزه ترین و سالم ترین غذاهایی است که می توانیم با پاستا درست کنیم تا آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه چیپس پاستا را ببینید. وب سایت خبری آراد با من باش.

مواد لازم چیپس پاستا
پاستا 1 بسته
سول 1 قاشق غذاخوری
فلفل 1 قاشق چایخوری
روغن سرخ کردنی کافی

طرز تهیه چیپس پاستا

مرحله اول

برای تهیه چیپس ماکارونی در منزل، در ابتدای کار یک قابلمه مناسب را تا نیمه از آب پر کرده و روی حرارت قرار دهید. در همین حین نمک و 1 قاشق غذاخوری روغن را به تابه اضافه کنید.

مرحله دوم

حالا باید منتظر بمانیم تا آب شروع به جوشیدن کند. پس از به جوش آمدن آب، پاستا را به اندازه دلخواه برش دهید و به آب در حال جوش اضافه کنید، سپس بگذارید 8 تا 10 دقیقه در آب جوش بماند تا بجوشد.

سطح سوم

پس از پخته شدن پاستا، آن را در یک صافی بریزید و آبکشی کنید. سپس یک تابه مناسب را با فویل بپوشانید و با کمی روغن چرب کنید سپس خمیر را روی فویل بمالید.

مرحله چهارم

در این مرحله تابه را روی اجاق گاز یا شوفاژ قرار دهید تا رب کاملا خشک شود. در نظر داشته باشید که هر چه پاستا بهتر و کاملتر خشک شود، آرادچیپس بیشتری خواهیم داشت.

مرحله پنجم

پس از خشک شدن رب، یک تابه مناسب را روی اجاق قرار دهید و به اندازه ای روغن اضافه کنید که رب در روغن شناور شود. سپس پاستا را به روغن اضافه کرده و کاملا تفت دهید.

مرحله ششم

توجه داشته باشید که سرخ کردن پاستا نباید بیشتر از چند ثانیه باشد، زیرا زود می سوزند. در آخر روغن اضافی چیپس را با حوله گرفته و در ظرف مورد نظر بریزید و با سس دلخواه سرو کنید.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا