آشپزی

طرز تهیه شیرینی مارس و مالتیزر خوشمزه به روش مجلسی

طرز تهیه مریخ شیرین و مالتی خوشمزه مجلسی

طرز تهیه پای اسفناج پف کرده خوشمزه و خاص با پنیر خامه ای

طرز تهیه نان اسفناج. نان اسفناج یکی از نان های خوشمزه بین المللی است که با مواد مختلفی تهیه می شود. برای مشاهده این آموزش به سایت خبری آراد…

طرز تهیه دونات بازاری خوشمزه و خاص

طرز تهیه دونات پاپچ دونات پاپچ نوعی نان است که به طور کامل با مایه خمیر تهیه می شود و در آن از مواد خمیر کننده شیمیایی استفاده نمی شود.

طرز تهیه کوکی نوتلا خوشمزه و خاص در کافه

طرز تهیه کوکی نوتلا کوکی نوتلا یکی از کوکی های بین المللی ساده و خوشمزه است که معمولا با قهوه های مختلف سرو می شود تا آموزش کامل و…

طرز تهیه شیرینی مریخ و مالتی طرز تهیه شیرینی مریخ و مالتی

شیرینی مارس و مالتسر یکی از انواع شیرینی های خوشمزه و بین المللی است که در سرتاسر دنیا طرفداران زیادی دارد، برای مشاهده آموزش کامل و مرحله به مرحله طرز تهیه شیرینی مریخ و مالتسر در ادامه مطلب سایت آموزشی چیست؟ همراه باشید

مواد لازم برای مریخ شیرین و مالتیز
کره 100 گرم
شیر عسل ½ فنجان
مالتی 1 فنجان
بیسکویت شکلاتی 2 لیوان
مارس 4 عدد بزرگ
یک تکه شکلات ¼ فنجان

طرز تهیه شیرینی مریخ و شیرینی مالتی

مرحله اول

برای تهیه شیرینی و مالتسر لذیذ مارس در ابتدای کار کره و عسل را داخل شیر در حال جوش می ریزیم و روی حرارت ملایم قرار می دهیم سپس به محض آب شدن کره شیر در حال جوش را از روی حرارت برمی داریم. .

مرحله دوم

سپس مالتایزر و شکلات شکسته را در ظرف مناسبی بریزید و سپس شکلات مریخ را خرد کرده و به کاسه اضافه کنید. حالا مخلوط کره و شیر عسلی را در ظرفی داغ می ریزیم.

سطح سوم

سپس مواد را با لیسک خوب هم می زنیم تا خمیر نرم و یکدستی به دست آید و بعد از آن دیواره ها و داخل فرم مورد نظر را با کاغذ کره ای می پوشانیم. سپس مایه کیک را داخل قالب بریزید.

مرحله چهارم

حالا خمیر را کاملا صاف و یکدست کنید سپس شکلات تخته ای را روی حرارت غیر مستقیم بخار کتری قرار دهید تا کاملا ذوب شود. سپس شکلات را در قالب روی کیک پخش می کنیم.

مرحله پنجم

سپس شکلات را با چاقو به قطعات دلخواه برش دهید و با شکلات مالتیز تزئین کنید. در آخر قالب را به مدت 1 ساعت در یخچال بگذارید تا پای کاملا سفت شود سپس سرو کنید. نوش جان.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا