تکنولوژی

طرح فروش لاماری ایما 25 تیر 1401 + شرایط و قیمت

اکنون که تب فروش خودروهای بی کیفیت به سازندگان داخلی داغ شده است، آرین موتور نیز از این موضوع عقب نمانده و از برنامه فروش لاماری ایما در 4 تیر 1401 خبر داد.

این روزها که به مرحله دوم قرعه کشی خودرو نزدیک می شویم، تمامی خودروسازان ایرانی به تدریج طرح های فروش خود را منتشر می کنند. حالا آرین موتور نیز از طرح قرعه کشی لاماری ایما تیر 1401 خبر داد.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

طرح فروش لاماری ایما در 25 تیر 1401

اوایل طرح فروش محصول زامیاد تیر 1401 طرح فروش سایپا تیر 1401 و طرح فروش ایران خودرو تیرماه 1401 اعلام شد و حالا آرین موتور نیز در حال برنامه ریزی برای فروش یکی از محصولات خود در تیرماه امسال است.

امروز شرایط فروش ایما تیر 1401 در قالب طرح فروش فوق العاده قرعه کشی رسما اعلام شد. مشتریانی که در قرعه کشی های قبلی خودرو برنده نشده اند می توانند با مراجعه به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به نشانی sale.iranecar.com برای خرید خودرو اقدام کنند. این طرح به مدت 72 ساعت فعال بوده و تمامی محدودیت های قبلی اعمال خواهد شد.

طرح فروش لاماری ایما 4 تیر 1401 + شرایط و قیمت

آرین موتور در این طرح خودرو لاماری ایما را با قیمت مصوب یک میلیارد و 79 میلیون تومان به فروش می رساند. مشتریان می توانند این خودرو را در مدل 1401 و در رنگ های سفید، مشکی و خاکستری سفارش دهند. در این طرح جریمه دیرکرد 36 درصد سالانه و زمان تحویل 90 روز کاری می باشد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد شرایط طرح فروش لاماری ایما در 4 تیر 1401 چیست؟ نظرات خود را با Tikrato در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا