تکنولوژی

طرح اشتراک سخت افزاری اپل می‌تواند ارزش سهام این برند را بیش از گذشته افزایش دهد

اپل شرکتی است که همواره در تلاش است تا کیفیت خدمات خود را بهبود بخشد. این را می توان در طرح های اشتراک نرم افزاری این شرکت مشاهده کرد. اما اپل به این موضوع اکتفا نکرده و همانطور که قبلا اشاره کردیم به دنبال طرحی برای فروش اقساطی محصولات خود است. تحلیلگران بر این باورند که طرح اشتراک سخت افزاری اپل می تواند ارزش سهام این برند را بیش از هر زمان دیگری افزایش دهد. اس ترنجی با من باش.

برنامه اشتراک سخت افزار اپل و چگونه کار می کند؟

چند وقت پیش این را در مجله آرادخواندیم طرح اجاره آیفون اپل به صورت ماهانه توسط این شرکت ارائه خواهد شد. شاید اخیراً شنیده باشید که اپل برای محصولات خود اشتراک سخت افزاری ارائه می دهد، که اساساً به این معنی است که می توانید برای داشتن یک آیفون در این شرکت مشترک شوید و هزینه آن را نه یکباره، بلکه در اقساط مختلف پرداخت کنید.

بر اساس گزارش AppleInsider، یک تحلیلگر ارشد در مورگان استنلی معتقد است که اگر شایعات در نهایت به حقیقت بپیوندند، یک تغییر تجاری بزرگ از عرضه آیفون به تولید درآمد کلیدی خواهد بود. اشتراک گذاری سخت افزار اپل می تواند تمرکز را از عرضه آیفون به این شرکت تغییر دهد.

مورگان استنلی، تحلیلگر ارشد در Katie Huberty، گفت که اگر شایعه اپل در مورد اشتراک سخت افزار درست باشد، نسخه سرمایه گذار این شرکت از معامله به فروش مجدد تغییر خواهد کرد. برای کسانی که نمی دانند، شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه اپل مدل کسب و کار خود را تغییر می دهد و به کاربران اجازه می دهد با پرداخت هزینه ماهانه آیفون داشته باشند.

این تحلیلگر تخمین می زند که مصرف کننده به طور متوسط ​​روزانه 1 دلار برای سخت افزار و خدمات به اپل می پردازد. اما او همچنین خاطرنشان می‌کند که اگر به آنها اجازه دسترسی به دستگاه‌ها و نرم‌افزارهای اپل را بدهد، مصرف‌کننده معمولی حاضر است بیشتر بپردازد.

طرح اشتراک سخت افزار اپل

همانطور که همه حدس می زنند، یک برنامه اشتراک آیفون ممکن است چندین پیشنهاد در سطوح مختلف قیمت داشته باشد. اپل ممکن است سطح را کاهش دهد تا هر 24 ماه یک آیفون قدیمی‌تر ارائه کند، در حالی که سطوح بالاتر ممکن است به دستگاه‌های جدیدتر و حتی مزایای بیشتری دسترسی داشته باشند.

این تحلیلگر همچنین اشاره می کند که ممکن است چندین بسته وجود داشته باشد که اپل می تواند با ارائه اشتراکی ایجاد کند که به شرکت اجازه می دهد برای محصولات و خدمات اپل شما به شما پول پرداخت کند. اما مزایای این مدل اشتراک برای اپل چیست؟

طرح اجاره آیفون اپل به صورت ماهانه توسط این شرکت فاش می شود

تحلیلگر Huberty می گوید: این مدل درآمدزا می تواند چرخه تعویض سخت افزار را کاهش دهد. این همچنین به سود اپل در افزایش مقدار پولی که مصرف کننده خرج می کند، خواهد بود و همچنین مشتریان بیشتری را به سمت مدل مستقیم به سمت مشتری هدایت می کند و در نتیجه اپراتورها و خرده فروشان را دور می زند.

به گزارش این خبرگزاری PhoneArenaچنین اقدامی ارزش سهام اپل را افزایش می دهد. او می‌گوید اپل تاکنون هدف ۲۱۰ دلاری خود را برای ۱۲ ماه حفظ کرده است. به خاطر داشته باشید که تا کنون اشتراک گذاری سخت افزار برای محصولات اپل شایعه بوده و به صورت رسمی و یا حتی از سوی این شرکت ذکر نشده است. و فقط باید منتظر ماند و دید که آیا چنین طرحی واقعی است یا شایعه است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا