خودرو

شورولت تاهو RST پرفورمنس ادیشن 2022

هیچ کس واقعاً انتظار ندارد که یک SUV فول سایز به خوبی یک خودروی اسپرت عمل کند. اما خودروسازانی هستند که تمام تلاش خود را می کنند تا ویژگی های خودروهای اسپرت را در بزرگترین شاسی بلند خود بگنجانند. به عنوان مثال دوج دورانگو SRT هلکت با موتور 710 مجله خبری آرادو کادیلاک اسکالید V با موتور 682 مجله خبری آراداز سریع ترین SUV های جهان هستند. شورولت اکنون با معرفی تاهو RST Performance Edition 2022 وارد دنیای SUV های اسپرت و قدرتمند شده است.

شورولت تاهو RST پرفورمنس ادیشن 2022

مشخصات نسخه عملکرد شورولت تاهو RST 2022

شورولت تاهو RST Performance Edition تنها یک سوپرشارژر کمتر از کادیلاک اسکالید V و دوج دورانگو SRT Hellcat دارد. این خودرو مجهز به موتور 8 سیلندر 6.2 لیتری تنفس طبیعی است که قادر به تولید 433 مجله خبری آرادقدرت و 633 نیوتن متر گشتاور است. این موتور نسخه بهبود یافته موتور نصب شده در شورولت تاهو RST معمولی است و دارای سیستم مکش و اگزوز بهبود یافته است که در نتیجه در مدل Performance Edition نسبت به مدل معمولی 13 مجله خبری آرادقدرت و 9 نیوتن متر گشتاور افزایش یافته است.

شورولت تاهو RST Performance Edition قادر است در 5.8 ثانیه به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد که 0.2 ثانیه سریعتر از نسخه معمولی است. همچنین این غول آهنی قادر است در 14.2 ثانیه از خط پایان درگ 400 متر عبور کند. حداکثر سرعت کروز شورولت تاهو RST Performance Edition نیز 200 کیلومتر در ساعت ذکر شده است که 16 کیلومتر در ساعت بیشتر از نسخه معمولی است.

شورولت تاهو RST پرفورمنس ادیشن 2022

شورلت تاهو RST Performance Edition مدل 2022 از نظر هندلینگ شبیه به نسخه عملکردی توسعه یافته ناوگان پلیس ایالات متحده، خودروی تعقیب پلیس شورلت تاهو، مدل‌سازی شده است و دارای میله ضد رول، فنر و کمک فنر مشابه این خودرو است. البته شورولت تاهو RST Performance Edition نسبت به نسخه پلیسی 1.2 سانتی متر ارتفاع محور جلو و 2 سانتی متر ارتفاع محور عقب کمتر دارد. سیستم تعلیق سفت تر شورولت تاهو RST Performance Edition به همراه مرکز ثقل پایین این خودرو به بهبود هندلینگ آن کمک می کند. نصب سیستم ترمز برمبو در محورهای جلو و عقب کمک زیادی به بهبود قدرت توقف این SUV فول سایز کرده و همچنین حس ترمزگیری بهتری را ایجاد می کند. علاوه بر این، وجود کالیپرهای ترمز قرمز رنگ تاهو RST Performance Edition را اسپورت‌تر نشان می‌دهد.

شورلت همچنین یک پکیج لوکس برای Tahoe RST Performance Edition ارائه کرد. با نصب این بسته صندلی‌های تاشو برقی ردیف دوم و سوم، گرمکن صندلی‌های ردیف دوم و تنظیم ستون فرمان برقی به شورولت تاهو RST Performance Edition اضافه می‌شود. علاوه بر این تجهیزات ایمنی مانند ترمز اضطراری خودکار، کروز کنترل تطبیقی، رادار نقطه کور و دوربین فراگیر به این خودرو اضافه شده است.

شورولت تاهو RST Performance Edition 8500 دلار گرانتر از RST است و قیمت پایه آن 68000 دلار برای مدل دیفرانسیل عقب و 71000 دلار برای مدل چهار چرخ متحرک است.
منبع: Motor1

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا