ساختمان

شورای شهر از پروژه های شهری حمایت می کند – مجله آراد

شورای شهر حامی پروژه های ناتمام است

شهردار کرج در گفتگو با خبرنگاران گفت: با حمایت شورای اسلامی شهر و کار جهادی، بازدیدهای مستمر و رفع موانع فعالیت پیمانکاران، امسال شاهد تغییرات اساسی در پروژه های نیمه تمام خواهیم بود. در کلان شهر کرج.” رکود، قطع و تعطیلی توسط پیمانکاران خواهد بود.

فعالیت های آینده

به گزارش مجله خبری آراد، مصطفی ساعدی گفت: پروژه سه راه غیر مسطح ماهان آزادی، پارکرود، فاز سوم کنارگذر مهرشهر، چند سوله مدیریت بحران چند منظوره، پارکینگ طبقاتی، کلکتور آب های سطحی، ساختمان شماره 2 شهرداری، اصلاحات هندسی متعدد. و بازگشایی گردنه، فاز یک، بزرگراه شمال، احداث 30 پارک محله ای در ده پهنه و 3 پارک محله ای در اولویت بهره برداری در سال 1401 است که پروژه های لازم در دستور کار قرار دارد.

بودجه 61 هزار میلیارد

به گفته شهردار البرز، تحقق بودجه 61 هزار میلیارد ریالی به عنوان نقشه راه اقدامات عمرانی و نگهداری شهر کرج در سال جاری با تحقق منابع درآمدی و وصول مطالبات کلان در دستور کار قرار می گیرد. همچنین پیگیری طرح های جهادی، شفافیت مستمر در انتشار آمار و اطلاعات مالی و اداری، ساماندهی منابع انسانی و عادلانه بودن پرداخت ها و فرآیندهایی مانند «چهارشنبه مردم» را مورد توجه قرار می دهد.

خدمت به مردم

سعیدی گفت: با مساعدت و توجه دولت محترم به پروژه های بزرگ قطار شهری و بزرگراه شمال و تاکید اعضای محترم شورای اسلامی شهر سعی داریم گام های خوبی در جهت تکمیل و مدیریت آنها برداریم. «با توجه به گستردگی این پروژه ها و نیاز به منابع مالی هنگفت، دولت شهری با درآمدهای محدود قادر به توسعه آن به تنهایی نیست. و امیدواریم با تحقق وعده ها و مصوبات سفر اخیر ریاست جمهوری به استان شاهد اتفاقات خوبی برای خدمت به مردم باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا