تکنولوژی

شهروند کویتی پس از باز کردن جعبه یک گوشی 1300 دلاری سامسونگ به جای گوشی هوشمند با یک نامه عذرخواهی مواجه شد!

یک شهروند کویتی که یک گوشی هوشمند از یک وب سایت به عنوان هدیه برای همسرش خریده بود، به جای گوشی هوشمند، نامه عذرخواهی دریافت کرد. او از نامه عذرخواهی عجیبی که به جای دستگاه 1300 دلاری سامسونگ که قرار بود برای آن بپردازد، در جعبه گوشی پیدا کرده تعجب می کند! متن کامل خبر را در مجله آرادبخوانید.

اخبار کویت جزئیات این حادثه را به صورت گسترده منتشر کرد. با اشاره به اینکه شهروندی پس از تصمیم به خرید گوشی هوشمند به عنوان هدیه برای همسرش قربانی کلاهبرداری شد. همسرش پس از دریافت جعبه و باز کردن آن، کاغذی با نامه عذرخواهی فروشنده پیدا کرد.

من گزارش میدم منبعاین حادثه پس از آن آغاز شد که این شهروند کویتی تصمیم گرفت برای همسرش یک گوشی هوشمند پرچمدار گلکسی سامسونگ از بازار آزاد به ارزش 400 دینار (1300 دلار) خریداری کند و پس از دادن قیمت دستگاه، خانمی از استان هاوالی و منطقه سلمیه باید آن را تهیه کند.

نامه عذرخواهی 1300 دلاری در جعبه گوشی هوشمند سامسونگ

نامه عذرخواهی 1300 دلاری در جعبه گوشی هوشمند سامسونگ

نامه عذرخواهی شهروند کویتی به جای گوشی هوشمند در قاب گوشی گلکسی به قیمت 1300 دلار

سرلشکر بازنشسته حمد الساری جزئیات این حادثه را فاش کرد. او گفت که این شهروند کویتی تحت یک محاکمه تقلبی قرار گرفته است. زیرا پس از دریافت دستگاه تصمیم گرفت بلافاصله آن را باز نکند. چون می خواست آن را به همسرش بدهد. اما وقتی به خانه رسید و جعبه را باز کرد، گوشی را پیدا نکرد، بلکه نامه ای از خانم فروشنده بود. در نامه بهانه ای آمده بود که به دلیل نیاز مالی پول را گرفته است.

ژنرال به سرعت پاسخ داد که شهروند کویتی با همان شماره ای که تلفن را دریافت کرده تماس می گیرد. اما این شماره پس از عملیات کلاهبرداری قطع می شود.

واکنش کاربران به این اتفاق و کلاهبرداری که این شهروند کویتی قربانی آن شد نیز چشمگیر بود. برخی وب سایت فروش را متهم کردند که این شهروند برای خرید به سایت های غیرقابل اعتماد مراجعه کرده و او را در برابر فرآیند کلاهبرداری آسیب پذیر کرده است. آنها اشاره کردند که بهتر است مستقیم از بازار یا از وب سایت های معتبر خرید کنید. اما برخی اشاره کردند که مشکل از سایت نیست، بلکه مشکل از خود شهروند است. همانطور که باید هنگام دریافت جعبه دستگاه را چک می کرد.

یادت هست که در مجله آرادبرایت نوشتیم یکی از کاربران با سفارش آیفون 13 پرو مکس، 1 دلار صابون دریافت کرد؟! می توانید این خبر را نیز بررسی کنید.

به نظر شما مشکل از شهروند است یا سایت فروش؟ من خودم یک شهروند کویتی هستم! زیرا این موارد زیاد است و خود شهروندان باید هوشیاری و هوشیاری خود را افزایش دهند. البته مقامات قضایی نیز باید هوشیار باشند. دیدگاه شما چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا