گردشگری

شهروندان افغانستان دارای تراول داکیومنت چه پروسه‌ای برای ثبت ازدواج باید طی کنند؟

تهیه اسناد بین المللی اولیه ازدواج

برای شهروندان افغان این کار را انجام می دهم ازدواج در ترکیه مدارکی لازم است که قبل از سفر به ترکیه باید تهیه شود. اینکه چه مدارکی برای عقد بین المللی لازم است چیزی نیست که در یک مقاله و در چند جمله بیان شود، بلکه بحثی است که با توجه به شرایط زوجین تعیین می شود و این اسناد از هر یک از زوجین تعیین می شود. دیگری با توجه به شرایط آنها .

اما مدارکی وجود دارد که به عنوان مدارک اولیه به دفتر موسسه گلوبال کادر ارسال می کنید تا کارشناسان با مشاهده آنها و توضیحات شما سایر مدارک را مشخص کنند.

از جمله این اسناد اولیه، شناسنامه و گذرنامه طرفین است. اگر شخصی غیر از پاسپورت، سند سفر هر دو را دارد، مشخصات آن باید دقیقاً در هر دو یکسان باشد و کوچکترین اختلافی وجود نداشته باشد.

سند مسافرتی چیست و چه تفاوتی با پاسپورت دارد؟

ثبت ازدواج اتباع افغانستان با سند سفر

ثبت ازدواج اتباع افغانستان با سند مسافرت

در مورد اتباع افغانستان که دارای سند مسافرت کشور دیگری هستند و مایل به ثبت قرارداد بین المللی در ترکیه هستند، باید پاسپورت افغانی نیز داشته باشند تا ازدواج بین المللی در ترکیه انجام دهید. بنابراین قرارداد بین المللی با پاسپورت افغانی آنها همراه است.

مدارک لازم دیگری نیز برای اتباع افغانستان وجود دارد که باید تهیه شود. شما می توانید با دفتر موسسه گلوبال کادر تماس گرفته و تهیه مدارک لازم را از کارشناسان ما جویا شوید.

موسسه حقوقی گلوبال کدرو با دفاتر متعدد در ایران و ترکیه آماده ارائه خدمات حقوقی از جمله ثبت قراردادهای بین المللی در ترکیه می باشد. برای شروع همکاری با گلوبال کادر کافیست با کارشناسان ما در دفاتر تهران و استانبول تماس بگیرید و مشکل خود را با آنها در میان بگذارید.

سند سفر همان پاسپورت مسافرتی است. همانطور که از نام آن پیداست پاسپورتی است که برای مسافرت برای افرادی صادر می شود که تابعیت یا تابعیت آن کشور را ندارند و همچنین شامل افرادی می شود که از کشور دیگری پناهنده هستند و هیچ مدرکی از کشور خود ندارند. مدارک سفر فقط برای سفر قابل استفاده است و هیچ اعتبار دیگری ندارد.

به این مقاله امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا