فیلم و موزیک

شهره لرستانی جنسیت خود را تغییر داد ؛ دیگر شهره را مازیار صدا کنید!

اخبار تغییر جنسیت شهر لرستانی در اینستاگرام پخش شد و شهره لرستانی تغییر جنسیت سوژه شد اما ماجرای تغییر جنسیت شهر لرستانی چیست؟

شهره لرستانی بازیگر است سینما و تلویزیون با انتشار پستی در صفحه شخصی خود با هشتگ مازیار او تغییر نام و جنسیت خود را اعلام کرد. اخبار را ادامه دهید تغییر جنسیت شهر لرستانی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

تغییر جنسیت شهر لرستانی

شهر لرستانی مازیار تغییر جنسیت

تغییر جنسیت شهر لرستانی
شهره لرستانی تغییر جنسیت هشتک مازیار بازیگر زن شهره لرستانی

تغییر جنسیت شهره لرستانی صحیح است ?

شهر لرستانی بازیگری که چند سال پیش با انتخاب نام «ودود» و تغییر سبک پوشش، زندگی متفاوتی را در جامعه انتخاب کرده بود، سرانجام در سن 56 سالگی اعلام کرد که تغییر جنسیت و نامش را داده است. اسم جدیدش مازیار لرستانی و در پاسخ به این سوال نعیمه نظام دوست نوشت: مازیار عزیزم تو بهترینی، مهم هستی، هر اسمی داشته باشی.

تغییر جنسیت شهر لرستانی
تغییر جنسیت شهر لرستانی، ماجرای تغییر جنسیت شهر لرستانی، تغییر جنسیت شهر لرستانی واقعیت دارد.

شهره لرستانی درباره این پست نوشت: «بعد از ابهام و آشفتگی پشت سر آشوب؛ انسان حتی در لحظه مرگ می تواند دوباره متولد شود. «شانس زنده بودن و مأموریتم مرا زنده نگه می دارد.» شهر لرستانی اعلام کرد که از این پس از نظر قانونی مرد شناخته می شود.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله تغییر جنسیت شهر لرستانی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا