فیلم و موزیک

شنکین چهارم ؛ ادای احترام جالب یک بز به پیکر ملکه! [+عکس]

شنکین IV ، بز طلسم سومین گردان سلطنتی بریتانیا به عنوان شرکت کننده ویژه در مراسم تاجگذاری چارلز سوم شرکت کرد. با مجله خبری آرادهمراه باشید.

بزها که به عنوان طلسم خوش شانسی عمل می کنند، دارای شماره هنگ و درجه هستند و می توانند مانند یک سرباز معمولی ترفیع و تنزل رتبه پیدا کنند.

شنکین IV

  • طلسم بز سوم
شنکین IV
موفق باشید بزها عکس از دیدار بز سلطنتی با پادشاه بریتانیا

بزها طلسم خوش شانسی هستند

من گزارش میدم شکل طبق گفته موزه سلطنتی ولز:

سنت استفاده از بز به عنوان یک طلسم شانس به سال 1775 برمی گردد. بز سرگردان “نبرد بنکر هیل” او وارد جنگ انقلابی آمریکا شد و سرانجام نیروهای هنگ سلطنتی ولز را از میدان نبرد خارج کرد.

بعد از مرگ ملکه الیزابت دوم و طی مراسم معرفی پرنس چارلز به عنوان پادشاه جدید بریتانیای کبیر، رژه توجه را به یکی از اعضای منحصربه‌فرد گردان سوم سلطنتی ولز جلب کرد.

در زیر عکس دیدار بز سلطنتی با پادشاه انگلیس را مشاهده می کنید:

شنکین IV
طلسم سوم بز، بز برای خوش شانسی

شنکین طلسم بز سنتی پادشاه است و هنگ های مختلف نام های مختلفی برای بزهای مربوطه دارند. یک طلسم بز سابق به دلیل رفتار بد در یک رویداد تنزل رتبه یافت. این بزها اغلب درجات بالاتری نسبت به سربازان دارند و حتی حقوق می گیرند! این بزها دارای شماره و رتبه هستند و شنکین در حال حاضر یک سرجوخه است.

تیزر چهارم را در عکس های زیر مشاهده می کنید:

شنکین IV
عکس دیدار بزبان سلطنتی با پادشاه بریتانیا، عکس شکینین چهارم

طبق سنت پایه گذاری شده توسط ملکه ویکتوریا، در صورت مرگ یک بز طلسم خوش شانس، نامه ای از طرف هنگ سلطنتی ولز به پادشاه بریتانیا ارسال می شود که در آن به او اطلاع داده می شود و اجازه انتخاب بز جدید را می گیرد. . 4th Rifleman Shenkin که در حال حاضر در گردان سوم ارتش سلطنتی ولز خدمت می کند، اولین حضور عمومی خود را در روز ملی نیروهای مسلح 2018 انجام داد.


اخبار بیشتر:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا