فیلم و موزیک

شروع ضبط موشن کپچر بازی Marvel’s Wolverine در آینده نزدیک

به گفته یکی از انیماتورهای ارشد استودیوی بازیسازی Insomniac Games، ظاهرا مراحل فیلمبرداری حرکت Marvel’s Wolverine به زودی آغاز خواهد شد.

زمانی که سونی و استودیوی اینسومنیاک گیمز سال گذشته ولوستر مارول را با یک تیزر کوتاه معرفی کردند، مشخص بود که کار جدید چند سال دیگر ساخته شده است. اندکی پس از معرفی بازی، استودیو Insomniac Games تایید کرد که Wolverine در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. با این حال، طبق اخبار منتشر شده از بازی، به نظر می رسد توسعه این بازی برای یک ابرقهرمان در پشت صحنه به خوبی پیش می رود.

به زودی مایک یاشولورین، انیماتور ارشد مارول، عکسی از ضبط حرکت را در حساب توییتر خود در استودیوی Insomniac Games منتشر کرد. با توجه به این عکس، به نظر می رسد که Insomniac یا روند ثبت حرکت این بازی ابرقهرمانی را آغاز کرده یا در شرف انجام این کار است. در عکسی که ایاسی منتشر کرده هیچ صحنه یا نشانه خاصی وجود ندارد، اما او در این توییت نوشت: «او بسیار آرام و ساکت است. اما برای مدت طولانی اینطور نخواهد بود.» توضیحات او احتمالا نشان می دهد که اینسومنیاک گیمز به زودی درگیر فرآیند گرفتن حرکت در بازی خواهد شد.

استودیوی موشن کپچر Wolverine PlayStation 5

با توجه به اینکه Marvel’s Wolverine هنوز تا نهایی شدن فاصله دارد، جای تعجب نیست که اطلاعات رسمی زیادی وجود نداشته باشد. با این حال برایان هورتونکارگردان خلاق بازی که کارگردانی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales را نیز بر عهده دارد، اخیراً اعلام کرده است که لحن و محتوای Wolverine کاملاً بالغ خواهد بود. همچنین تایید شده است که والت دی ویلیامزنویسنده داستان Spec Ops: The Line وظیفه هدایت تیم نویسندگی بازی Wolverine را بر عهده گرفت.

علاوه بر Marvel’s Wolverine، استودیو Insomniac Games در حال توسعه پروژه های هیجان انگیز دیگری مانند Marvel’s Spider-Man 2 است که در حال حاضر برای انتشار در سال 2023 برنامه ریزی شده است. این استودیو همچنین در حال ساخت یک بازی چند نفره مهم است که هنوز به طور رسمی معرفی نشده است. انتظار می رود بر روی کنسول پلی استیشن 5 منتشر شود.

شما می توانید نظر خود را در مورد این خبر با آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا