فیلم و موزیک

شرایط فروش محصولات زامیاد ؛ شرایط فروش فوری محصولات زامیاد سایپا اعلام شد

شرایط فروش محصولات زامیاد اعلام کرد. شرایط فروش فوری محصولات زامیاد سایپا اعلام شد. ادامه مطلب شرایط فروش با مجله خبری آرادهمراه باشید.

زامیاد سایپا فروش سه محصول پادرا، نیسان بنزینی اختیاری و نیسان دوگانه سوز اختیاری را از ساعت 9 صبح روز شنبه 4 تیر 1401 آغاز می کند و این طرح تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

شرایط فروش محصولات زامیاد

شرایط فروش فوری محصولات زامیاد سایپا اعلام شد

شرایط فروش فوری محصولات زامیاد شرایط فروش زامیاد
شرایط فروش فوری محصولات زامیاد شرایط فروش زامیاد

زامیاد سایپا فروش سه محصول پادرا، نیسان بنزینی اختیاری و نیسان دوگانه سوز اختیاری را از ساعت 9 صبح روز شنبه 4 تیر 1401 آغاز می کند و این طرح تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد. متقاضیان خرید بنزین نیسان آبی اختیاری باید مبلغی معادل 323 میلیون و 800 هزار تومان بپردازند. خریداران فروش فوری شرکت سایپا برای نیسان دو موتوره آپشنال رنگ آبی باید 364 میلیون و 800 هزار تومان بپردازند.

بیشتر بخوانید:

شرایط فروش محصولات زامیاد

شرایط فروش فوری محصولات زامیاد شرایط فروش زامیاد
شرایط فروش فوری محصولات زامیاد شرایط فروش زامیاد

متقاضیان این طرح می توانند پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور با مراجعه به صفحه فروش آنلاین محصولات سایپا به نشانی https://saipa.iranecar.com نسبت به ثبت نام و انتخاب نوع خودرو اقدام کنند. متقاضیانی که قبلاً اطلاعات شخصی خود را ثبت کرده و کد کاربری و رمز عبور دریافت کرده اند، نیازی به دریافت کد کاربری و رمز عبور جدید ندارند. در این طرح زمان تحویل خودروها به ثبت نام کنندگان حداکثر 30 روز خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله شرایط فروش محصولات زامیاد ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا