فیلم و موزیک

شخصیت باکی بارنز به بازی Marvel’s Avengers اضافه خواهد شد

شخصیت باکی بارنز که برای بسیاری با نام The Winter Soldier شناخته می شود، به زودی به Avengers مارول اضافه خواهد شد.

بازی Marvel’s Avengers در سال 2020 منتشر شد و پشتیبانی از این بازی همچنان ادامه دارد. اکنون در جریان آخرین اخبار بازی، برایان واگنر طراح اصلی این بازی در مصاحبه اخیر خود با وب سایت فوربس اعلام کرد که شخصیت باکی بارنز با انتشار آپدیت 2.7 Avengers مارول به بازی اضافه خواهد شد. باکی بارنز دوست صمیمی استیو راجرز و سرباز زمستانی در دنیای کامیکس مارول و یکی از دشمنان اصلی کاپیتان آمریکا است.

برایان واگنر او در ادامه این مصاحبه گفت: او با کاپیتان تمرین می کند، اینطور نیست؟ بنابراین من حدس می زنم که او ممکن است همین احساس را داشته باشد. من نمی گویم که او سپر یا هر چیز دیگری دارد زیرا او ندارد، اما سبک مبارزه او این احساس را به شما می دهد که آنها در همان جایی که سرباز زمستانی ما تمرین کرده اند. اتاق قرمز آموزش دیده. بنابراین شما ممکن است چیزهایی را ببینید که ما از Black Widow الهام گرفته ایم، اما ما هیچ توانایی یا چیزی شبیه به آن را به اشتراک نمی گذاریم.

تیم انتقام جویان در بازی Marvel's Avengers

همچنین علاوه بر اضافه شدن شخصیت باکی بارنز، قابلیتی به نام The Clone Lab به همراه آپدیت 2.7 بازی Marvel’s Avengers به ​​این بازی اضافه خواهد شد. از زمان انتشار رسمی بازی، بارها به این ویژگی اشاره شده است. این ویژگی یک تهدید سطح امگا محسوب می شود و علاوه بر اینکه می تواند لوت بیشتری به دست آورد، شامل یک کلاهک دنده جدید نیز می شود.

Marvel’s Avengers هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس سری ایکس در دسترس است. برای Xbox Series S، Xbox One، Google Stadia و رایانه شخصی موجود است.

نطر شما چی هست؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با آراد نیوز به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا