فیلم و موزیک

شایعه: وجود سیستم گیم پلی قهرمان‌محور در نسخه های آزمایشی Halo Infinite

طبق گزارش ها، استودیو 343 صنایع نسخه های اولیه سیستم بازی مبتنی بر بازی Halo Infinite را ساخته است.

Halo Infinite در طول توسعه خود با چالش های زیادی مواجه شد که از جمله آنها می توان به مشکلات فنی موتور Slipspace و مقیاس بزرگ بازی اشاره کرد که باعث کند شدن روند توسعه آن شد. بر اساس گزارش های جدید، به نظر می رسد در طول طراحی اولیه این بازی، تیم سازنده به دنبال طراحی سیستم هایی بر اساس شخصیت های مختلف برای بازی در حالت های PvP و PvE بوده است.

YouTuber اخیراً در این زمینه تماس گرفته است کریس ری گان او در توییتی نوشت: «احمقانه خواهد بود که یک روز بفهمیم پول زیادی برای ساخت یک کلون از Overwatch صرف شده است و نیمی از زمان توسعه خود را صرف ساخت آن کرده‌اند. این پروژه بدون آگاهی موثر نخواهد بود. آنها فقط باید این نسخه از Infinite را در دو سال گذشته بسازند. “احتمالاً دیوانه است.”

تیراندازی تک تیرانداز Halo Infinite

این توییت یک واکنش منفی و مخالفت است جاستین رابی، مدیر ارشد بخش تحقیقات تیم سازنده بازی Halo Infinite را دنبال کرد. رابی در توییتی نوشت: «در حال کار روی بازی بودم و هیلو اینفینیت منتشر شد. بنابراین هیچ گونه نشت اطلاعات در اینجا وجود ندارد. در حین کار روی بازی، به یک سری نمونه اولیه نگاه کردیم تا هرگز هدر نروند. اما نحوه بیان آن بسیار اشتباه است. بازی در آن زمان در این چرخه طراحی بود.

علاوه بر این موارد، جیسون شرایر بلومبرگ در Reddit فاش کرد که 343 Industries در یک نقطه یک نمونه اولیه از یک سیستم مبتنی بر قهرمان را برای Halo Infinite طراحی کرده است. شرایر گفت: «این مقاله در واقع در پایان سال گذشته از مقاله من حذف شد. بله، استودیو 343 صنایع مدتی را صرف ساخت نمونه اولیه یک سیستم گیم پلی مبتنی بر شخصیت کرد. دقیقا یادم نیست از کی شروع به ساخت نسخه فعلی کردند.

توییت منتشر شده در این زمینه اغراق آمیز به نظر می رسد و محتوای آن عمدتا نادرست است. اما می توانم تأیید کنم که آنها روی توسعه نمونه های اولیه بر اساس شخصیت ها کار کردند. در واقع، من فکر می کنم نمونه های اولیه PVP و PVE ساخته شده اند.

MasterChiff و Echo 2016 در Halo Infinite

جیسون شرایر بعداً به توئیت رابی پاسخ داد و گفته های او را تأیید کرد و اطلاعات ارائه شده توسط کریس ریگان را “اغراق آمیز تا حد دروغ گفتن” خواند. شرایر گفت: «افرادی که این موضوع را دلیلی برای خراب شدن بازی می‌دانند، در واقع تا حد دروغگویی اغراق کرده‌اند. همانطور که در سال گذشته در مورد این موضوع نوشتم، مشکلات توسعه بازی معمولاً به دلیل عدم انسجام، روش های قدیمی و سیستم مذاکره است.» شرایر در پاسخ به سوالی در مورد عدم موفقیت استودیو در اصلاح یا اجتناب از این مشکلات، گفت که مشکلات سیستمی واقعاً دشوار هستند. برای حذف و مانند تعویض سوئیچ نیستند.

استودیو 343 Industries در حال حاضر مشغول آماده سازی فصل دوم Halo Infinite با نام گرگ های تنها است که در 13 می سال جاری منتشر خواهد شد. بازیکنان در این فصل به دو نقشه جدید علاوه بر دو حالت جدید به نام‌های Last Spartan Standing و Land Grab دسترسی خواهند داشت. همچنین در این فصل، حالت King of the Hill دوباره در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. علاوه بر این خبر رسمی، برخی شایعات مربوط به ایجاد حالت Battle Royale با کد Tatanka توسط Certain Affinity Studios است که ممکن است در ماه ژوئن رونمایی شود.

شما می توانید نظر خود را در مورد این خبر با آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا