فیلم و موزیک

شایعه: ساخت یک بازی PvP بتل‌ آرنا توسط یوبیسافت

طبق گزارش های اخیر، یوبی سافت در حال توسعه یک بازی چند نفره رایگان با کد Project Q است که شامل حالت های مختلف PvP است.

در هفته‌های اخیر شاهد شایعات و گزارش‌های مختلفی در مورد کار آینده یوبی‌سافت بوده‌ایم که بسیاری از آن‌ها از آن‌ها هستند تام هندرسونبرخی از معروف ترین منابع خبری در صنعت بازی منتشر شده است. هندرسون اخیرا گزارش جدیدی از بازی جدید و معرفی نشده یوبی سافت منتشر کرده است.

طبق گزارش ها، شعبه یوبی سافت بوردو در حال کار بر روی یک بازی Battle Arena و PvP است که اکنون با نام رمز Project Q شناخته می شود و مرحله آزمایش اولیه به تازگی آغاز شده است. این بازی که اولین بار در GeForce Now سال گذشته به پایان رسید، احتمالاً شامل دو حالت راه اندازی خواهد بود. حالت اول Showdown نام دارد و آثار Battle Royale در مقیاس بسیار کوچکتری توسعه یافته اند که در آن چهار تیم دو نفره با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. حالت دوم Battle Zone نام دارد و یک حالت 4v4 Battle Arena است که در آن تیم ها برای حفظ کنترل مناطق خاصی از نقشه مبارزه می کنند تا زمانی که اولین تیمی که ابتدا به 100 امتیاز برسد برنده نبرد اعلام شود.

شخصیت های بازی Xdefiant

به گفته هندرسون، طراحی هنری و بصری Project Q شبیه بازی Overwatch و Knockout City خواهد بود و طرفداران می توانند انتظار سلاح هایی مانند چکش، چوب، تفنگ، مواد محترقه و دسته کارت های ویژه را داشته باشند که برای همه سلاح ها قابل استفاده باشد. مانند سری Overwatch، تنوع و طراحی زیادی دارند. بازیکنان در Project Q می توانند توانایی ها و مهارت های منحصر به فردی مانند Icarus Wings را انتخاب کنند که به آنها امکان پرواز می دهد.

علاوه بر این، گزارش هندرسون بیان می کند که بازیکنان می توانند قدرت سلاح ها و توانایی های خود را در نبرد ترکیب کنند. همچنین امکان انتخاب سه ویژگی منحصر به فرد به نام معجزه برای هر شخصیت وجود دارد که در نهایت تمامی این عوامل بر نحوه مبارزه و بازی بازیکنان تاثیر می گذارد. هندرسون گفت که وب سایت Ubisoft Bordeaux به توسعه یک بازی اعلام نشده، رایگان و PVP اشاره کرده است.

شخصیت های بازی Xdefiant

طبق گزارش‌ها، یوبی‌سافت برای حضور قوی‌تر در بازار بازی‌های رایگان و آنلاین تلاش می‌کند. در گزارش اخیر، هندرسون به توسعه یک تیرانداز PvPvE شخص ثالث به نام Pathfinder اشاره کرد. علاوه بر این گزارش ها، طبق گفته یوبی سافت، در حال حاضر چندین بازی چند نفره رایگان مانند Ghost Recon Frontline، Roller Champions، XDefiant و The Division Heartland در حال توسعه هستند.

شما می توانید نظرات خود را در مورد این گزارش جدید با آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا