فیلم و موزیک

شایعه: برنامه بتسدا برای عرضه The Elder Scrolls 6 پیش از پایان سال ۲۰۲۶

طبق اظهارات غیررسمی بازی The Elder Scrolls 6، این بازی هنوز با پایان فاصله زیادی دارد و احتمالاً در سال 2025 یا 2026 منتشر خواهد شد.

Bethesda اولین بار در سال 2018 بازی The Elder Scrolls 6 را معرفی کرد.البته در تمام سال های گذشته مشخص بود که هنوز راه زیادی تا آماده شدن این بازی وجود دارد. Bethesda در حال حاضر روی Starfield تمرکز دارد و چند سال دیگر تا The Elder Scrolls 6 باقی مانده است ما خیلی دور هستیم. البته اخیرا اطلاعات غیر رسمی از روند ساخت بازی منتشر شده است.

SKULLZI، یکی از شرکت کنندگان شناخته شده در بازی های Bethesda، جزئیات جدیدی از روند توسعه The Elder Scrolls 6 را از طریق توییتر به اشتراک گذاشت. او مدعی است که این اطلاعات از «منابع ناشناس و موثق» به او رسیده است. گفته می شود این بازی نقش آفرینی جهان باز به تازگی وارد پروسه اصلی توسعه شده و هنوز در مراحل ابتدایی است. بر اساس گفتگوها تاد هاوارد ما از Bethesda در اوایل سال 2021 می دانیم که TES VI در آن زمان هنوز در “مرحله طراحی” بود. سپس در اوایل سال 2022 گزارشی مبنی بر احتمال قرار گرفتن بازی در مراحل پیش تولید منتشر شد.

موقعیت مکانی The Elder Scrolls 6

طبق یک گزارش جدید، سال 2025 یا 2026 تاریخ هدف Bethesda برای انتشار The Elder Scrolls 6 خواهد بود. معرفی شده است البته این مهلت ها در صنعت بازی می تواند چندین بار تغییر کند. به خصوص در شرایطی که زمان زیادی تا انتشار بازی باقی مانده است.

SKULLZI همچنین ادعا می کند که The Adventures of The Elder Scrolls 6 در منطقه Hammerfel اتفاق افتاده است. البته از سال 2018 شایعاتی مبنی بر احتمال وقوع بازی در هامرفل به گوش می رسد. همچنین ادعا می شود که بازی دارای سیستم سیاسی منسجمی خواهد بود و مفاهیمی مانند ازدواج، خیانت و باندبازی در رویدادهای آن بسیار مهم خواهد بود. لازم به ذکر است که بر اساس این اطلاعات غیر رسمی، هیچ اژدهایی در TES 6 وجود نخواهد داشت.

SKULLZI امکان ساخت ریمستر بازی های Elder Scrolls و Fallout را اعلام کرده است. در گزارش غیر رسمی مورد بحث، استودیوی سرگرمی inXile به عنوان سازنده این ریمسترها معرفی شده است. این تیم با Wasteland بازی می کند. این در حالی است که شایعاتی مبنی بر ایجاد یک شوتر اول شخص وجود داشت جدید در استودیو inXile منتشر شد.

منبع ناشناس SKULLZI می گوید که ZeniMax Online در بازی مبتنی بر MMORPG از سری Mandalorian آثار. در حال حاضر یک گزارش بازی وجود دارد AAA جدید در این استودیو منتشر شد. همچنین شایعه شده است که استودیو Roundhouse در حال اجرای یک بازی PvPvE است آثار جدیدی که شاید برای طرفداران شگفتی ساز باشد. راه اندازی مجدد Quake یکی دیگر از پروژه های احتمالی است که آشکارا در Bethesda در مورد آن صحبت می شود.

نقشه احتمالی The Elder Scrolls 6

نکته جالب دیگر این است نیک بیکر پادکست XboxEra همچنین تکه های زیادی از اطلاعات به بیرون درز شده از SKULLZI را تأیید می کند. او گفت که نام The Elder Scrolls 6 را شنیده است. البته به جز اژدها در این بازی و ریمسترهای The Elder Scrolls و Fallout که ظاهراً بیکر نام آنها را نشنیده بود.

البته لازم به ذکر است که تمامی اطلاعات و جزئیات ذکر شده باید از ابتدا تا انتها به عنوان شایعات غیررسمی و تا تایید رسمی توسط منابع موثق در نظر گرفته شود. همچنین ممکن است بسیاری از این جزئیات حتی در صورت صحت، تا مدت ها تایید نشوند. چون هنوز سال ها تا عرضه بازی فاصله داریم.

در نهایت، نظرات خود را با آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا