تکنولوژی

شاسی بلند مفهومی BMW XM، به عنوان زیباترین SUV جهان انتخاب شد

14 نوامبر 1401، 7:40 ب.ظ.

شاسی بلند مفهومی BMW XM به عنوان زیباترین SUV در جهان انتخاب شده است. اما دلیل انتخاب شاسی بلند جدید بی ام و از بین رقبای زیادش چیست؟

BMW سال گذشته شاسی بلند BMW XM را معرفی کرد و همه را شگفت زده کرد. ممکن است نظرات ضد و نقیضی در مورد طراحی این خودرو وجود داشته باشد، اما نتایج نظرسنجی Ultimate Picks که توسط Motoring Annual Design Enthusiasts انجام شده است نشان می دهد که طرفداران دنیای خودرو آن را زیباترین شاسی بلند دنیا می دانند.

شاسی بلند مفهومی BMW XM

این نظرسنجی آنلاین بر روی نسل جدید فالوورهای خودرو متمرکز شد و در ماه گذشته توجه بسیاری را در شبکه های اجتماعی به خود جلب کرد. در طی این نظرسنجی، از Zomers (متولد اواسط دهه 1990 تا اوایل سال 2010) در اینستاگرام خواسته شد تا موارد دلخواه خود را در میان پر سر و صداترین مفاهیم جهان در زمینه هایی مانند اتومبیل، کنسول های بازی و حتی لباس انتخاب کنند. علاوه بر این، از میان گزینه های متعدد موجود، دلیل انتخاب آنها یا حداقل نزدیک ترین دلیل را مشخص کنید.

شاسی بلند مفهومی BMW XM

دلیل انتخاب شاسی بلند مفهومی BMW XM برای زیباترین SUV جهان

در بخش خودرو، به استثنای شاسی بلند مفهومی BMW XM که زیباترین شاسی بلند جهان نام گرفت، کیا EV9 و هیوندای سون بیشترین رای را به خود اختصاص دادند. رایج ترین دلیل انتخاب BMW XM به عنوان زیباترین SUV جهان هیچ ربطی به شهرت و مهندسی هوشمند این برند ندارد. این ممکن است کمی اغراق آمیز به نظر برسد، اما اکثر جوانان مورد بررسی گفتند که از چراغ های جلو خوششان می آید.

شاسی بلند مفهومی BMW XM

به گفته محقق ارشد Tamarin Otal Rubish، طرح‌های خودرویی که ارزش بالایی دارند و دارای ویژگی‌های مناسب برای اشتراک‌گذاری در اینستاگرام هستند، محبوب‌ترین هستند. با این حال، زمانی که طراحی به صورت ویدیویی نیز جذاب به نظر می رسد، نویز زیادی نیز در تیک تاک ایجاد می کند.

شاسی بلند مفهومی BMW XM

تقریباً برای همه بدیهی است که افراد این گروه سنی عمدتاً جذب خودروها و محصولاتی می شوند که در خط مقدم اخبار قرار دارند. حال اگر این خودرو برقی باشد و خدمات هوشمند و یکپارچه ارائه دهد، احتمال موفقیت آن حتی دو برابر می شود. همه ما می دانیم که امروزه دیگر کیفیت واقعی خود محصول نیست، بلکه ارائه آن در شبکه های اجتماعی است که نقش مهمی در قرار دادن آن در کانون توجه دارد.

نظر شما کاربران مجله خبری آراددر مورد انتخاب شاسی بلند مفهومی BMW XM به عنوان زیباترین SUV چیست؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا