تکنولوژی

سونی تا سال 2025 بازی های موبایلی خود را دو برابر خواهد کرد

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

شرکت ژاپنی سونی که در دنیای بازی های ویدیویی برای تولید کنسول های پلی استیشن شهرت جهانی دارد، اخیرا اعلام کرده که قصد دارد بازی های خود را در آینده نزدیک منتشر کند. در جریان گردهمایی سالانه سرمایه گذاران این شرکت، اعلام شد که نیمی از عناوین سونی باید تا سال 2025 بر روی رایانه های شخصی یا دستگاه های تلفن همراه در دسترس باشند که به نوبه خود باعث کاهش سهم عناوین پلی استیشن خواهد شد. با دی جی همراه باشید

در حال حاضر، تنها 10 درصد از عناوین سونی برای دستگاه های تلفن همراه در دسترس هستند و انتظار می رود این تعداد طی سه سال آینده دو برابر شود و به 20 درصد برسد.

بازی های سونی

جیم رایان، مدیر سرگرمی های تعاملی سونی، گفت:

گسترش رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه و همچنین ارائه خدمات زنده و زنده به سونی این امکان را می دهد که تقریباً در همه جا حضور داشته باشد، نه در بخش بسیار محدودی از دنیای بازی.

رایان در طول سخنرانی خود اشاره مستقیمی به پلی استیشن 4 نکرد، اما طبق اسلایدهای رسمی شرکت، تولید این کنسول متوقف می شود و در نهایت تا سال 2025 متوقف می شود، که با توجه به تاریخ نسبتا طولانی پلی استیشن 5 که همچنان ادامه دارد، تعجب آور نیست. با نگاهی به گذشته، می توان دریافت که سونی همین کار را با کنسول پلی استیشن 3 انجام داد و دو سال پس از عرضه رسمی پلی استیشن 4، تولید را متوقف کرد.

بازی های سونی

توسعه تجارت تلفن همراه سونی با ایجاد یک واحد تجاری جدید در Sony Interactive Entertainment به رهبری نیکولا سباستینی، مدیر محتوای سابق در Apple Arcade هدایت خواهد شد. این شعبه جدید باید بخشی از آینده سونی را در دنیای بازی های ویدیویی شکل دهد، جایی که نام این شرکت فراتر از کنسول های خانگی خواهد رفت.

آقای بلیط

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا