فیلم و موزیک

سورپرایز مهدی یغمایی توسط همسرش +[فیلم لحظه سورپرایز]

سورپرایز مهدی یگمای توسط همسرش . همسر مهدی یگمای در حال نواختن پیانو او را غافلگیر کرد. ادامه مطلب سورپرایز مهدی یگمای با مجله خبری آرادهمراه باشید.

مهدی یغمایی خواننده مشهور ایرانی در ویدئویی از همسرش غافلگیر شد و آن را به اشتراک گذاشت.

سورپرایز مهدی یگمای توسط همسرش

[فیلم لحظه سورپرایز]

سورپرایز مهدی یگمای
سورپرایز مهدی یگمای

پدرش مدا و در شهر جندک استان اصفهان به دنیا آمد.[نیازمند منبع] در سالهای نوجوانی استعداد خوانندگی را کشف و پرورش داد تا اینکه در سال ۱۳۷۲ نواختن پیانو و آوازهای سنتی را آغاز کرد. خانواده مادری وی در شهرستان شاهرود متولد و ساکن شدند.

مهدی یغمای هنگام تولد همسرش هنگام نواختن پیانو توسط همسرش غافلگیر شد. در زیر این ویدیوی جالب طراحی شده توسط همسر مهدی یگمای را مشاهده می کنیم:

بیشتر بخوانید:

سورپرایز مهدی یگمای توسط همسرش

او پس از سال ها تلاش برای کسب تجربه در خوانندگی آهنگ های سنتی، آرام آرام تصمیم خود را برای تغییر سبک آوازی به اجرا درآورد تا اینکه در سال 1380 به دلیل مهارت کامل در خواندن ترانه های سنتی، شروع به خواندن به سبک جدید کرد و خود را از سنتی جدا کرد. موسیقی عرصه موسیقی ایران به صورت حرفه ای تثبیت شده است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله سورپرایز مهدی یگمای توسط همسرش ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای روز فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا