فیلم و موزیک

سوتی های دنیای سینمایی مارول ؛ خنده‌ دارترین و بامزه‌ترین گاف های MCU

با وجود اعتقاد برخی از هواداران، دنیای سینمایی مارول چیزهای زیادی وجود دارد که می تواند خنده دار و سرگرم کننده باشد. با مجله خبری آرادهمراه باشید تا خطاهای MCU ملاقات.

با اکران مرد آهنی در سال 2008. سازماندهی فیلم های مارول آغاز شد. دنیای سینمایی مارول بزرگترین فرنچایز تاریخ سینماست. هر ساله چندین فیلم و سریال در دنیای فیلم های مارول ساخته می شود که با داستان های جدید این دنیای بزرگ را گسترش می دهند. با این حال، این به این معنی نیست شکاف جهانی سینمایی مارول یک جمله بی معنی

دنیای سینمایی مارول

خنده دارترین و خنده دارترین اشتباهات MCU

می توانید مرور کنید دنیای سینمایی مارول به لیست زیر نگاهی بیندازید:

دنیای سینمایی مارول
دنیای سینمایی مارول

هر فیلمی ایرادات و کاستی های زیادی دارد. MCU سوت می زند آنها همچنین در اکثر فیلم های این فرانچایز محبوب حضور دارند. شاید سوت های MCU تاثیر چندانی در داستان نداشته باشد و فیلم ها را خراب نکرده باشد. با این حال، اشتباهات در دنیای سینمایی مارول آنها می توانند لحظات شاد و مفرحی را برای شما رقم بزنند.

تونی استارک شعبده باز معکوس

تونی استارک را اغلب یکی از باهوش ترین افراد دنیای سینمای مارول می دانند. او همیشه برای اختراع و آزمایش اکتشافات جدید در آزمایشگاه سخت کار می کند و آثار علمی او همیشه در دنیای سینمای مارول باقی خواهد ماند. با این حال، یکی MCU اشتباه چیزی وجود دارد که تونی استارک را بسیار احمق نشان می دهد.

در یکی از صحنه‌های فیلم مرد آهنی، تونی استارک پشت میزش کار می‌کند. در همین حال، یک لیوان صنایع استارک روی میزش است. اما مهم این است که این مجله وارونه است! تونی استارک هنوز خیلی متمرکز است، اما در سکانس بعدی می بینیم که تونی در حال نوشیدن قهوه از این مجله وارونه است! به همین دلیل این سکانس به یکی از هوس های MCU تبدیل شده است.

بیشتر بخوانید:

لوکیشن پارادوکسیکال جدید ازگارد

دنیای سینمایی مارول
دنیای سینمایی مارول، دنیای سینمایی مارول

پس از نابودی آزگارد، ثور افراد خود را به زمین منتقل کرد. او تصمیم گرفت برای مردمش خانه های جدیدی بسازد تا برای همیشه در آنجا زندگی کنند. مکانی که ثور برای نیو آزگار یا نیو آزگارد انتخاب کرد نروژ بود. این انتخاب به اساطیر اسکاندیناوی اشاره دارد که در مکان های اسکاندیناوی بوده است. نروژ همچنین جایی است که برای اولین بار کارکت در آن دیده شد و به طور کلی مکان New Osgard یکی از آنهاست بهترین های دنیای سینمای مارول در نظر گرفته شده است.

یکی Gaf MCU او در این استراگ جذاب خوابیده است. New Osgard در نروژ قرار گرفته‌است. اما شماره ثبت کامیونی که رانده هالک است و همچنین شماره جعبه پیتزا همگی متعلق به بریتانیا است. این یک تناقض است اشتباه دنیای سینمایی مارول او چهره جالبی دارد.

بیشتر بخوانید:

کامئو خدمه دکتر استرنج هستند

دنیای سینمایی مارول
اشتباهات دنیای سینمایی مارول، اشتباهات دنیای سینمایی مارول

دکتر استرنج جادو را وارد دنیای سینمای مارول کرد. با این حال، هیچ طلسمی وجود ندارد که بتواند از خطای MCU مربوط به حضور یک خدمه در فیلم جلوگیری کند.

استن لی یکی از بهترین نویسندگان کتاب های مصور مارول به خاطر حضور کمئو یا افتخاری اش در فیلم های مارول شناخته می شود. البته شما می توانید با 5 افتخار استنلی خارج از مارول با این موضوع نیز آشنا شوید. با این حال، در سریال دکتر استرنج، یکی از عوامل فیلم به طور تصادفی یک تصویر کوتاه در فیلم ایجاد کرد. او در پس زمینه تصویر دیده می شود و نکته جالب این است که این فرد کار خاصی انجام نمی دهد و به همین دلیل این سکانس خنده دارتر است.

بیشتر بخوانید:

خط مترو اشتباه

با توجه به اینکه ثور می تواند با استفاده از BiFrance به همه جا سفر کند، واضح است که او با وسایل حمل و نقل عمومی آشنایی ندارد. در بحبوحه آخرین نبرد ثور: دنیای تاریک، ثور خود را در ایستگاه متروی گرینویچ می یابد و به دنبال راهی برای به دست آوردن دارایی است.

در همین حال، یک زن به ظاهر خوب، ثور را هدایت می کند تا به سه ایستگاه دیگر ادامه دهد. اما کسانی که با ایستگاه های متروی لندن آشنایی دارند می دانند که ثور حتی در قطار مناسبی هم نیست! این دنباله باعث تشکیل یک می شود دنیای سینمایی مارول مارول بوده است.

بیشتر بخوانید:

گذشته گامورا

دنیای سینمایی مارول
سوت های دنیای سینمایی مارول، شکاف های جهانی سینمایی مارول

ریشه کن کردن نژاد برای همیشه یک شوخی نیست. یکی دیگر شکاف هایی در دنیای سینمایی مارول با یک نسل کشی بزرگ همراه است. در یک سری از Guardians of the Galaxy در فیلم اول، گامورا و دیگر اعضای نگهبانان کهکشان توسط سپاه نوا اسیر شدند و پس از آن بود که این اشتباه در دنیای سینمایی مارول رخ داد.

وقتی گامورا دستگیر شد، ماموران نوا خلاصه ای از گذشته او را بازگو کردند. همانطور که آنها صحبت می کنند، متوجه می شویم که گامورا تنها بازمانده در سیاره خود است و هر کس دیگری که در سیاره او زندگی می کند توسط تانوس کشته شده است. با این حال، اشتباه دنیای سینمایی مارول این است که در جنگ ابدیت ما شاهد مروری بر دوران کودکی گامورا هستیم. در این سکانس متوجه می شویم که تانوس برای اجرای ایدئولوژی خود، تنها نیمی از افراد گامورا را کشته است. و در حال حاضر یک بحث بزرگ وجود دارد.

بیشتر بخوانید:

سپر جادویی کاپیتان آمریکا

دنیای سینمایی مارول
اشتباهات دنیای سینمایی مارول، اشتباهات دنیای سینمایی مارول

سپر کاپیتان آمریکا یکی از مهمترین نمادهای دنیای سینمایی مارول است. همچنین یکی از حقایق پنهان مرد عنکبوتی راه خانه نیست در مورد افزودن این سپر به مجسمه آزادی برای ادای احترام به این مرد بود. اما نحوه محافظت از این نماد بزرگ منجر به خطا در MCU شده است.

در آخرین لحظات فیلم، در پایان بازی که هنوز تمام انتقام جویان برنگشته اند، شاهد نبرد بسیار حماسی کاپیتان آمریکا و تانوس بودیم. نتیجه این نبرد شکست وحشیانه کاپیتان آمریکا و شکستن سپر او بود. طولی نکشید که کاپیتان آمریکا به طور کامل کشته شد! همچنین لازم به ذکر است که آسیب به سپر وی به حدی است که ضربه دیگری می تواند سپر را به دو نیم کند. اما خیلی زود دوباره سپر کاپیتان آمریکا را در سلامت کامل می بینیم.

بیشتر بخوانید:

دو مورچه نر

دنیای سینمایی مارول
دنیای سینمایی مارول، دنیای سینمایی مارول

آخرین نبرد فیلم در پایان بازی عظیم و حماسی بود. این نبرد نقطه عطفی در تمام فیلم های مارول تا به امروز بود و به همین دلیل اهمیت زیادی داشت. در این نبرد تعداد زیادی ابرقهرمان برای مبارزه دیده شدند و این ازدحام باعث ایجاد شکاف هایی در دنیای سینمای مارول شد.

در طول آخرین نبرد، انتقام جویان می خواستند یک پورتال کوانتومی را دوباره باز کنند. بنابراین اسکات لانگ تصمیم می گیرد برای آماده سازی تونل کوانتومی به وان برود. اما تفاوت MCU مربوط به حضور مورچه انسان در دو مکان به طور همزمان است. وقتی اسکات به سمت وان حرکت می کند، به عنوان یک مرد غول پیکر در حال نبرد با ارتش تانوس دیده می شود.

بیشتر بخوانید:

پروتکل های بهداشتی دکتر استرنج

دنیای سینمایی مارول
سوت های دنیای سینمایی مارول، شکاف های جهانی سینمایی مارول

زمانی که دکتر استرنج برای اولین بار وارد دنیای سینمای مارول شد، او یک شعبده باز نبود، بلکه یک جراح بود. او به نجات بیماران خاص به روشی غیرعادی معروف بود و به همین دلیل بسیار افتخار می کرد. اما دکتر استرنج هر چقدر هم که جراح خوبی باشد، در رعایت پروتکل های بهداشتی اصلاً پزشک خوبی نیست و این اشتباه دیگری را در MCU ایجاد می کند.

در یکی از اولین صحنه های فیلم دکتر استرنج، استفن را می بینیم که وارد اتاق عمل می شود. ابتدا دست هایش را می شویند و سپس ماسک جراحی می زند. اما تقریباً هر دکتری پس از مشاهده این سکانس متوجه اشتباه بودن این پروتکل می شود و به آن واکنش نشان می دهد. در واقع، این امکان وجود دارد که ماسک صورت قبلاً آلوده شده باشد. بنابراین پزشکان واقعی ابتدا ماسک می زنند و سپس دستان خود را می شویند.

بیشتر بخوانید:

موهای قوی بیوه سیاه

دنیای سینمایی مارول
دنیای سینمایی مارول، دنیای سینمایی مارول

اگرچه بیوه سیاه برخلاف سایر انتقام جویان قدرت مافوق بشری ندارد، اما او یک مبارز بسیار خوب است. با این حال، تفاوت در MCU همچنان به او خواهد رسید. در اولین سکانس های فیلم The Avengers شاهد نبردی هیجان انگیز بین یک بیوه سیاه پوست و گروهی از تبهکاران روسی هستیم.

بیوه سیاه مشت های محکمی دارد. اما موهایش حتی از مشتش هم سالم تر است. در جریان این نبرد، بیوه سیاه سر خود را در مقابل یکی از روس ها بلند می کند. اما به نظر می رسد بدلکاران متوجه این سکانس نیستند و اقدام عجیبی انجام می دهند. سکانس به گونه ای ادامه می یابد که بیوه سیاه با موهایش مشت به صورت روس می زند و مرد به عقب رانده می شود.

بیشتر بخوانید:

`

فیلمی درباره خاطرات مرد عنکبوتی

دنیای سینمایی مارول
دنیای سینمایی مارول، دنیای سینمایی مارول

Spider-Man: Returning Home با سریال های سرگرم کننده و جالب شروع می شود. فیلم هایی را می بینیم که پیتر پارکر به عنوان یادگاری از سفر او به آلمان با تونی استارک و وقایع جنگ داخلی ساخته است. این ویدیو شروع خوبی برای فیلم بود، اما باز هم در دنیای سینمایی دیگر مارول سر و صدای زیادی به پا کرد.

نقطه عطف فیلم مارول زمانی بود که پیتر با انتقام جویان روبرو شد. در این ویدیو پیتر را می بینیم که می گوید: سلام (سلام به همه) وقتی با اونجرز مقابله می کند. اما در کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی چنین دیالوگی وجود نداشت.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله دنیای سینمایی مارول ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، نظرات و محتوای خود، عضو شوید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نوشتن مهمان به صورت آنلاین کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز میتونید بگذرید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

سوالات متداول در مورد دنیای سینمای مارول

چه اتفاقی برای سیاره گامورا افتاد؟

نگهبانان کهکشان نشان می دهد که گامورا تنها بازمانده این سیاره است و تمام ساکنان آن کشته شده اند. اما در فیلم جنگ ابدیت می بینیم که تانوس تنها نیمی از ساکنان سیاره تانوس را کشته است و این یک تناقض است.

نیو آزگارد کجاست؟

پس از ویرانی اوسگارد، ساکنان آن به این سرزمین مهاجرت کردند و در محلی به نام نیو آزگارد در نروژ ساکن شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا