فیلم و موزیک

سه‌گانه BioShock در اپیک گیمز استور رایگان شد

BioShock: این مجموعه به صورت رایگان در اختیار کاربران فروشگاه دیجیتال اپیک گیمز قرار گرفته است.

دیروز اپیک گیمز بالاخره بازی رایگان این هفته در فروشگاه اپیک گیمز را معرفی کرد. طبق جدیدترین اخبار بازی، مجموعه BioShock تا بعدازظهر پنجشنبه برای تمامی کاربران فروشگاه اپیک گیمز به صورت رایگان قابل دانلود خواهد بود و اگر بازیکنان در این مدت آن را به حساب کاربری خود اضافه کنند، ممکن است نسخه رایانه شخصی این بازی های محبوب را داشته باشند. برای همیشه. BioShock: این مجموعه شامل یک بازی بازسازی شده BioShock، یک بازی Remastered BioShock 2، یک بازی Bioshock Infinite و DLC جداگانه آنهاست.

این سری که توسط استودیوی مستقل Blind Squirrel Games بازسازی شده است، از ویژگی‌های جدیدی مانند وضوح تصویر بالاتر، کیفیت بافت بالاتر و ثبات نرخ فریم بیشتر به این بازی‌های کلاسیک پشتیبانی می‌کند. همچنین یک مستند و مستند جالب به نام Imagining BioShock نیز وجود دارد که بخشی دیگر از این مجموعه است. جف کلی اس کن لوینخالق دنیای بیوشاک و شان رابرتسون، طراح اصلی بازی های این مجموعه می باشد. بازیکنان می توانند با جستجو در مراحل هر بازی در سه گانه و چالش های خاص، قفل قسمت های مختلف این مستند کوتاه را باز کنند.

علاوه بر این، همانطور که گفته شد، بسته BioShock: The Collection شامل هر سه بسته الحاقی BioShock می شود و بازیکنان به بخش Museum of Orphaned Concepts در منوی بازی دسترسی خواهند داشت که شامل مفاهیم استفاده نشده، تصاویر هنری و ایده های این بازی است. سه گانه محبوب

سه‌گانه BioShock در اپیک گیمز استور رایگان شد

مجموعه رایگان Bioshock بخشی از رویداد Mega Sale 2022 اپیک گیمز است که تا 75 درصد تخفیف برای 1600 بازی و محتوای دیگر را به کاربران این فروشگاه ارائه می کند. به گزارش اپیک گیمز، چهار هفته دیگر چهار بازی محبوب و ارزشمند به صورت رایگان بر روی این پلتفرم در دسترس خواهند بود. BioShock: The Collection دومین بازی از این رویداد پس از نسخه رایگان Borderlands 3 در هفته گذشته است. بدیهی است که می‌توان انتظار داشت دو بازی بزرگ دیگر تا دو هفته آینده رایگان باشند.

برخی از طرفداران بر این باورند که سه گانه رایگان بازی های BioShock می تواند به معنای افزایش امکان ارائه نسخه جدید این سری در آینده نزدیک باشد. همون بازی جدید BioShock که خیلی وقت پیش رسما معرفی شد. هنوز جزئیات دقیقی از تاریخچه بازی در دسترس نیست، اما این پروژه در استودیو Cloud Chamber در دست ساخت است و به گفته برخی منابع و خودی ها، تا پایان سال 2022 می توان منتظر ارائه کامل این بازی بیوشاک باشیم.

نظر شما در مورد کاربران آراد نیوز چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا