فیلم و موزیک

سهم چهار درصدی سرویس های اشتراکی از مجموع درآمد صنعت بازی

بر اساس آخرین تحلیل های اقتصادی، درآمد حاصل از خدمات مشترک تنها چهار درصد از کل درآمد صنعت بازی های ویدیویی در بازارهای بزرگ، از جمله اروپا و آمریکای شمالی را تشکیل می دهد.

بر اساس تجزیه و تحلیل مالی اخیر پیرس هاردینگ رالز از بسته Ampere Analysis، درآمد حاصل از خدمات مشترک مانند Xbox GamePas و PlayStation Plus تنها کسری از کل درآمد صنعت بازی های ویدیویی است. وقف خودشان هستند.

طبق آخرین اخبار بازی، خدمات مشترک در آمریکای شمالی و اروپا در مجموع حدود 3.7 میلیارد دلار درآمد ایجاد کرده است که تنها چهار درصد از کل درآمد 81 میلیارد دلاری صنعت بازی های ویدیویی است. کل درآمد این صنعت در هر سال شامل خرید نسخه های فیزیکی و دیجیتالی بازی ها، بسته های الحاقی، خریدهای درون برنامه ای و غیره می شود. این تحلیل ها در تضاد کامل با سایر صنایع مانند موسیقی است. به عنوان مثال، Spotify اکنون بیش از 83 درصد از صنعت موسیقی و رسانه های مرتبط را در اختیار دارد.

با توجه به تحلیل‌ها، به نظر می‌رسد که GamePas در حال حاضر 60 درصد از بازار خدمات اشتراکی صنعت بازی را به خود اختصاص داده و با 25 میلیون مشترک به روند رو به رشد خود ادامه می‌دهد. حال با معرفی سرویس های اشتراکی جدید سونی باید منتظر ماند و دید که سرنوشت این مسابقه چه خواهد شد. با این حال، به نظر می رسد که خدمات اشتراکی هنوز راه درازی برای استفاده حداکثری از بازار بازی های ویدیویی در پیش دارند.

در نهایت می توانید در مورد این خبر با آراد نیوز و سایر کاربران نظر دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا