فیلم و موزیک

سقوط عجیب سهام نتفلیکس ؛ با سقوط سهام نتفلیکس 54 میلیارد دلار ضرر کرد!

سقوط عجیب سهام نتفلیکس از دست دادن ناگهانی 700000 مشترک و کاهش شدید مشترکان در یک دهه گذشته باعث شده نتفلیکس 54 میلیارد دلار ضرر کند.

نفتلیکس، بزرگترین شرکت پخش آنلاین فیلم و سریال جهان، پس از کاهش 200000 کاربر پولی در سه ماهه اول سال جاری شاهد کاهش شدید سهام خود بود. اخبار خوب را ادامه دهید سقوط سهام نتفلیکس با مجله خبری آرادهمراه باشید.

سقوط عجیب سهام نتفلیکس

سقوط سهام نتفلیکس

سقوط عجیب سهام نتفلیکس
کاهش سهام نتفلیکس، سهام نتفلیکس

خبری که منجر به کاهش شدید شد، افشای این بود که سرویس استریم حدود 200000 مشتری را در سه ماهه اول سال 2022 از دست داد و دو میلیون مشترک دیگر را در این سه ماهه از دست خواهد داد. طبق گزارش بلومبرگ، این شرکت اولین ضرر خود را در تعداد کاربران از سال 2011 به ثبت رساند.

نتفلیکس در آخرین گزارش سه ماهه خود اعلام کرد که در حال حاضر 221.6 میلیون مشترک در سراسر جهان دارد، به این معنی که 200000 مشترک را در سه ماهه اول سال 2022 از دست داده است. در همین حال، انتظار می رود نتفلیکس به 2.5 میلیون مشترک اضافه کند. بدتر از همه، غول استریمرز در گزارشی اعلام کرد که انتظار دارد در سه ماهه دوم سال 2 میلیون مشترک دیگر را از دست بدهد.

رویترز به نقل از کارشناسان ارشد مالی می‌گوید که عدم رشد درآمد نتفلیکس می‌تواند کاهش مشتریان آن را تسریع کند، زیرا مردم دوست دارند محصولاتی را از شرکت‌هایی بخرند که در حال رشد هستند و خطر از دست دادن پیش پرداخت خود را برای دریافت خدمات این شرکت‌ها دارند. خرید

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله سقوط عجیب سهام نتفلیکس ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد سریالی ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا