فیلم و موزیک

سقوط تعداد بازیکنان همزمان Babylon’s Fall روی PC به یک نفر

طبق گزارشات، تعداد بازیکنان همزمان بابیلونز فال روی پلتفرم استیم یک بار در هفته گذشته به یک نفر رسید.

Babylon’s Fall جدیدترین بازی استودیو پلاتینیوم گیمز است که به دلیل مشکلات مختلف حین انتشار و حمایت بسیار ضعیف تیم سازنده، هر روز از تعداد بازیکنان آن کاسته می شود. طبق آخرین گزارش های منتشر شده، تعداد بازیکنان همزمان این بازی در استیم در روز چهارشنبه 14 اردیبهشت به یک نفر رسید.

در هفته‌های اخیر، داده‌ها و آمار منتشر شده توسط وب‌سایت SteamCharts نشان می‌دهد که در اواسط ماه آوریل، تعداد بازیکنان پاییز Babylon در رایانه گاهی کمتر از 10 نفر بود. اکنون، طبق آمار ماه می، در بهترین حالت تعداد رایانه‌های همزمان تعداد بازیکنان این بازی به 1166 نفر رسیده است. علاوه بر این، این عدد برای سقوط بابل در هفته گذشته هرگز از 100 تجاوز نکرد.

سقوط بابل در برابر نبرد بزرگ با باس

استودیو پلاتینیوم گیمز مدتی پیش اعلام کرد که علیرغم عرضه ناموفق بازی، به تولید محتوا برای Babylon’s Fall ادامه خواهد داد.

Babylon’s Fall جدیدترین همکاری اسکوئر انیکس و پلاتینیوم گیمز است و نتایج متوسط ​​و ضعیفی دریافت کرده است. به دلیل عدم استقبال منتقدان و گیمرها از این محصول، ناشر بازی تنها دو هفته پس از انتشار نظرسنجی عمومی انجام داد تا تجربه بهتری را برای گیمرها فراهم کند. با وجود شروع بسیار ناامید کننده، این شرکت اعلام کرد که محتوای فصل دوم بازی به طور کامل توسعه یافته و ساخت محتوای فصل سوم آغاز شده است. پلاتینیوم گیمز اخیراً اعلام کرده است که با وجود عرضه ناموفق بازی، هیچ برنامه‌ای برای توقف تولید محتوا برای Babylon’s Fall وجود ندارد.

کسانی که علاقه مند به تجربه پاییز Babylon هستند می توانند نسخه آزمایشی را امتحان کنند که شامل حالت چهارگانه Co-op روی پلتفرم رایانه شخصی و کنسول های PS4 و PS5 است. در نهایت، بازیکنانی که تصمیم به خرید نسخه کامل پس از آزمایش نسخه ی نمایشی می گیرند، می توانند تمام پیشرفت ها و دستاوردهای خود را به نسخه کامل منتقل کنند.

می توانید نظرات خود را در مورد این خبر با آراد نیوز و دیگران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا